Menu

GOODRAM Pamięć DDR4 IRDM PRO 8/3600 (1* 8GB) 17-19-19 Biała

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3600 Mhz

Opis

Moduły pamięci IRDM DDR4 to pamięci produkowane z myślą o graczach i entuzjastach. Moduły zbudowane zostały z wyselekcjonowanych pamięci i 8-warstwowej płytki PCB w odcieniu białym. Całość została zamknięta w spektakularne, odprowadzające nadmiar ciepła radiatory, dostępne w kolorze Hollow White.

Wszystkie moduły pamięci IRDM PRO wyprodukowane są w Polsce na bazie starannie wyselekcjonowanych elementów i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat. Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy moduł był znakomicie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zagwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję.

Moduły IRDM PRO są wyekwipowane w niskoprofilowe, lepsze radiatory, odprowadzające ciepło i gwarantujące stabilna pracę komputera. Blachy występują w dwóch unikatowych wersjach kolorystycznych: Pitch Black, gdzie całość pomalowana jest matową, czarną farbą i Hollow White z białym heatsinkiem na PCB w tym samym odcieniu.

surowy design stanowczo sprawdzi się w komputerach, gdzie liczy się popularna czystość formy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.