Menu

GOODRAM Pamięć DDR4 IRIDIUM 16GB/2400 Czerwona

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

IRDM DDR4 DIMM DRAMIRDM DDR4 to pierwszy poziom z oferowanych parametrów w ramach linii modułów IRDM, wytwarzanej z myślą o graczach, entuzjastach i profesjonalistach. Pamięci te powstały na fali popularności modułów Play i z powodzeniem kontynuują tradycję kolekcji.PROSTY UPGRADEPamięci IRDM DDR4 posiadają 4 GB, 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single i Dual Channel (8, 16, 32 GB).

Gwarantowana na poziomie 2133 i 2400 MHz częstotliwości wywołują, że moduły IRDM są najprostszym sposobem aby przyspieszyć Twój komputer.NAJWYŻSZA JAKOŚĆ = WIECZYSTA GWARANCJAWszystkie moduły pamięci IRDM wytworzone są w Polsce na bazie starannie wyselekcjonowanych części i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, żeby każdy moduł był wspaniale przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zapewniamy użytkownikom dożywotnią gwarancję.STYLOWY RADIATORModuły IRDM są wyekwipowane w niskoprofilowe, ulepszone radiatory, odprowadzające ciepło i gwarantujące stabilna pracę komputera.

Blachy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu użytkownicy mogą zjednoczyć pamięć do koloruobudowy komputera czy oświetlenia w środku PC, personalizując tym samym swój komputer.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.