Menu

GOODRAM Pamięć DDR4 IRIDIUM 16GB/2400 Niebieska

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

IRDM DDR4 DIMM DRAMIRDM DDR4 to pierwszy poziom z oferowanych parametrów w ramach linii modułów IRDM, wytwarzanej z myślą o graczach, entuzjastach i profesjonalistach. Pamięci te powstały na fali popularności modułów Play i z powodzeniem kontynuują tradycję serii.PROSTY UPGRADEPamięci IRDM DDR4 mają 4 GB, 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single, a także Dual Channel (8, 16, 32 GB).

Gwarantowana na poziomie 2133 i 2400 MHz częstotliwości wywołują, iż moduły IRDM są najprostszym sposobem by przyspieszyć Twój komputer.NAJWYŻSZA JAKOŚĆ = WIECZYSTA GWARANCJAWszystkie moduły pamięci IRDM tworzone są w Polsce na bazie skrupulatnie wyselekcjonowanych części i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, aby każdy moduł był wspaniale przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd gwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję.STYLOWY RADIATORModuły IRDM są wyekwipowane w niskoprofilowe, ulepszone radiatory, odprowadzające ciepło i gwarantujące stabilna pracę komputera.

Blachy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu użytkownicy mogą zespolić pamięć do koloruobudowy komputera czy oświetlenia w środku PC, personalizując tym samym swój komputer.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.