Menu

HyperX DDR4 HyperX Predator 16 GB/3000(2*8GB) CL15 Black

Cechy produktu

  • Producent HyperX 
  • Opóźnienie - CL 15 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3000 Mhz

Opis

Predator DDR4Ultraszybkie pamięci HyperX Predator DDR41 zapewnią słuszną skuteczność Twojego systemu zbudowanego na platformie AMD lub Intela. Wykaraskaj się z największych opałów i zasiej trwogę w sercach wrogów dzięki drapieżnemu, stylowemu, czarnemu radiatorowi pamięci Predator DDR4.

Rozkoszuj się najwyższymi ustawieniami liczby klatek na sekundę, bez problemu przesyłaj strumienie multimediów i edytuj nagrania najważniejszych rozrywek, korzystając z szybkości do choćby 4000 MHz oraz świetnych timingów na poziomie CL12–CL19.

Masz do wyboru pojedyncze moduły o pojemności od 8 do 16 GB, a także zestawy zbudowane z 2, 4 i 8 modułów o obszerności od 8 do 128 GB. Profile Intel XMP są zoptymalizowane dla najnowszych chipsetów Intela – starczy wybrać jeden z nich i gotowe.

Pamięci przechodzą pełne fabryczne testy prędkości i są objęte wieczystą gwarancją. A to znaczy jedno – Predator DDR4 łączy w sobie dwie ważne cechy: arcytrudną produktywność i maksymalną niezawodność.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.