Menu

HYPERX DDR4 Predator 32GB (2*16GB)/3200 CL16 HX432C16PB3K2/32

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 
  • Opóźnienie - CL 16 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

Tekst reklamowy – Pamięć HyperX Predator DDR4 Zniszcz konkurencję. Ultraszybkie, bijące rekordy* pamięci HyperX Predator DDR4** zapewnią adekwatną produktywność systemu zbudowanego na platformie AMD albo Intel.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje wysoka ilość klatek na sekundę, bezproblemowe przesyłanie strumieniowe i edycja nagrań najważniejszych rozrywek z szybkością do nawet 4600 MHz połączoną z niskimi opóźnieniami bramkowania adresu kolumny (na poziomie CL12–CL19).

Zasiej trwogę w sercach wrogów dzięki drapieżnemu, stylowemu, czarnemu radiatorowi i pasującej czarnej płytce PCB, którym nie straszne są żadne temperatury. Pamięci są przystępne w formie pojedynczych modułów o pojemności od 8 do 16 GB i zestawów złożonych z 2, 4 lub 8 modułów o pojemności od 16 do 128 GB.

Predator DDR4 certyfikat zgodności z profilami Intel XMP zoptymalizowanymi pod kątem najnowszych chipsetów producenta Intel — po prostu wybierz profil w BIOS-ie i graj. Pamięci Predator DDR4 przechodzą pełne fabryczne testy prędkości, są objęte wieczystą gwarancją i zaprojektowano je na podstawie wiedzy specjalistycznej zbieranej przez ponad 30 lat.

dzięki temu łączą w sobie dwie ważne właściwości: arcytrudną sprawność i maksymalną bezusterkowość. * Światowy rekord w dziedzinie przetaktowywania wynoszący 5608 MHz, ustanowiony 22 stycznia 2019 r. ** podane tutaj właściwości technologiczne modułów umożliwiających arcytrudne przetaktowywanie mogą przekraczać możliwości podzespołów systemu użytkownika.

Aby zagwarantować, iż moduły te będą pracować zgodnie z przeznaczeniem, należy starannie dobrać wszystkie elementy systemu (np. Procesor, płytę główną, zasilacz). Zestawy takie przechodzą gruntowne testy potwierdzające pracę z podaną prędkością.

Z myślą o systemach, które nie są w stanie obsłużyć najwyższej szybkości określonej w profilu XMP, udostępniamy dodatkowy profil XMP, który zagwarantuje nieprzeciętną efektywność pomimo pracy z niższym taktowaniem.

Cenną wskazówką mogą być dane procesorów i płyty głównej wykorzystanych do potwierdzenia zgodności pamięci HyperX z profilami Intel XMP znajdujące się na tej stronie: www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.html.

Nie zagwarantujemy zgodności w przypadku konfiguracji systemu użytkownika. Nie możemy zagwarantować zgodności ze wszystkimi systemami. Użytkownicy instalują i użytkowaniają moduły na własne ryzyko. Tylko niektóre płyty główne zastosowanie pełnej prędkości pamięci DDR4-4000 i szybszych.

dane o obsłudze znacznych prędkości pamięci Predator można znaleźć na liście kwalifikowanych dostawców (Qualified Vendor List, QVL) na stronie internetowej producenta płyty głównej i/lub na liście produktów posiadających atest Intel XMP.

stabilna praca pamięci z dużą szybkością wymaga wykorzystania wysokiej klasy systemu chłodzenia procesora i pokrywy. Zaleca się stosowanie procesorów Intel serii X i K.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.