Menu

HyperX DDR4 Predator RGB 8GB/2933 CL15

Cechy produktu

  • Producent HyperX 
  • Opóźnienie - CL 15 
  • Pojemność 8 GB
  • Typ DDR4 

Opis

DDR4 Predator RGB

Dodaj swojemu systemowi specyficznego stylu w kolorach RGB i skuteczności potrzebnej do utrzymania się na topie dzięki ultraszybkiej pamięci HyperX Predator DDR4 RGB. Prosto skonfigurujesz wygląd i pokażesz własny niepowtarzalny charakter korzystając z bezprzewodowej technologii synchronizacji podczerwienią. Moduły pamięci Predator DDR4 RGB przyciągają wzrok i nie przegrzewają się dzięki agresywnemu czarnemu radiatorowi, który eksponuje podświetlenie modułów.
Ciesz się wyższymi ustawieniami grafiki, bezproblemowo odbieraj strumienie multimediów i prędko renderuj najważniejsze momenty z toczonych rozgrywek dzięki szybkościom do 2933 MHz i niskiemu opóźnieniu o wartości CL15. Masz do wyboru pojedyncze moduły o pojemności 8 GB, a także zestawy zbudowane z 2 lub 4 modułów o objętości od 16 do 32 GB.
Profile Intel XMP są zoptymalizowane dla najnowszych chipsetów Intela po prostu wybierz jeden z nich i graj. Pamięci przechodzą gruntowne fabryczne testy szybkości i są objęte wieczystą gwarancją. A to znaczy jedno Predator DDR4 RGB łączy w sobie dwie ważne cechy: ekstremalną produktywność i maksymalną bezusterkowość.
EAN: 0740617279290
Gwarancja: gwarancja wieczysta
Kod dostawcy: HX429C15PB3A/8
typ pamięci: DDR4
kompletna objętość pamięci: 8 GB
Częstotliwość szyny pamięci: 2933 MHz
liczba pamięci w komplecie: 1
CAS Latency: CL15
Obsługa ECC: Nie
Radiator: Tak

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.