Menu

Kingston HyperX Predator RGB DDR4-4000 C19 SC - 8GB

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 8 GB
  • Typ DDR4 

Opis

Ultraszybkie, bijące rekordy pamięci HyperX Predator DDR4 zapewnią adekwatną skuteczność systemu zbudowanego na platformie AMD albo Intel. Wykorzystaj możliwości, jakie daje wysoka ilość klatek na sekundę, bezproblemowe przesyłanie strumieniowe i edycja nagrań najważniejszych rozrywek z prędkością do choćby 4600 MHz połączoną z niskimi opóźnieniami bramkowania adresu kolumny (na poziomie CL12–CL19).

Zasiej trwogę w sercach wrogów dzięki drapieżnemu, stylowemu, czarnemu radiatorowi i pasującej czarnej płytce PCB, którym nie straszne są żadne temperatury. Pamięci są przystępne w formie pojedynczych modułów o obszerności od 8 do 16 GB oraz zestawów złożonych z 2, 4 lub 8 modułów o pojemności od 16 do 128 GB.

Predator DDR4 dokument zgodności z profilami Intel XMP zoptymalizowanymi pod kątem najnowszych chipsetów producenta Intel-po prostu wybierz profil w BIOS-ie i graj. Pamięci Predator DDR4 przechodzą pełne fabryczne testy prędkości, są objęte wieczystą gwarancją i zaprojektowano je na podstawie wiedzy specjalistycznej zbieranej poprzez ponad 30 lat.

dzięki temu łączą w sobie dwie ważne właściwości: skrajną efektywność i maksymalną bezusterkowość.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.