Menu

Pamięć ADATA Premier DDR4 8GB, 2400MHz, CL17 (AD4U240038G17-S) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent ADATA 
  • Opóźnienie - CL 17 
  • Pojemność 8 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

ADATA U-DIMM DDR4 2400Premierowa niebuforowana pamięć ADATA U-DIMM DDR4 2400 jest najnowszym rozwiązaniem obsługującym najnowsze platformy Intel dla szybszego transferu informacji i udoskonalonego sprawności energetycznej.

Dzięki zaimplementowaniu złącza 288-pinowego napięcie robocze zostało zmniejszone z 1,5V na DDR3 do 1,2V, co nie tylko pomaga zaoszczędzić zużycie energii o 20%,na dodatek pozwala rozszerzyć prędkość transmisji do 19,2GB/s.

Każdy układ scalony w modułach pamięci ADATA spełnia rygorystyczne standardy JEDEC i RoHS, dzięki temu nasze produkty są kompatybilne, zrównoważone i przychylne dla użytkownika.Zgodność z wymagającymi standardami dla platform nowej generacji‧Zgodność ze standardami JEDEC‧Zgodność ze standardem RoHS‧Obsługa platform Intel Skylake/Haswell-E, w przyszłości obsługa platform Kaby Lake i Cannon LakeDożywotnia gwarancjaWszystkie moduły pamięci ADATA są tworzone i testowane przy użyciu rygorystycznego procesu kontroli jakości w celu zapewnienia szybkich operacji obliczeniowych i jednostajnej pracy.

Oprócz tego moduły pamięci ADATA objęte są dożywotnią gwarancją dla maksymalnego bezpieczeństwa i niezawodnej obsługi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.