Menu

Pamięć G.Skill Ripjaws V, 2x16GB, 3000MHz, CL15 (F4-3000C15D-32GVR) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent G.Skill 
  • Opóźnienie - CL 15 
  • Pojemność 32 GB
  • Częstotliwość 3000 Mhz

Opis

Opis
Opis artykułu

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do konwencjonalnej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i produktywności prekursorskich procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z linii Z170. Zbudowane z najlepszych części, sprawdzonych w najistotniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i niezawodności

Każdy zestaw pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje dodatkowo pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z różnymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V pozostał wyekwipowany w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy progresywnych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które wyraźnie usprawniają prawidłową konfigurację pamięci w skutecznych komputerach.

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do konwencjonalnej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i sprawności prekursorskich procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z kolekcji Z170. Zbudowane z najkorzystniejszych części, sprawdzonych w najszczególniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i bezusterkowości

Każdy pakiet pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje w dodatku pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z najróżniejszymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V został wyposażony w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy innowacyjnych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które znacznie usprawniają korzystną konfigurację pamięci w wydajnych komputerach.

Specyfikacja techniczna towar
marka
Kod producenta
F4-3000C15D-32GVR
EAN
4719692004390
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Model technologiczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna produkt
firma
Kod producenta
F4-3000C15D-32GVR
EAN
4719692004390
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Model technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.