Menu

Pamięć G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x16GB, 3200MHz, CL15 (F4-3200C15D-32GVK) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent G.Skill 
  • Opóźnienie - CL 15 
  • Pojemność 32 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

Opis
Opis towaru

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do klasycznej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i efektywności innowacyjnych procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z kolekcji Z170. Zbudowane z najlepszych składników, sprawdzonych w najistotniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i niezawodności

Każdy zestaw pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje również pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z różnorodnymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V został wyposażony w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy postępowych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które widocznie ułatwiają poprawną konfigurację pamięci w wydajnych komputerach.

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do tradycyjnej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i efektywności prekursorskich procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z kolekcji Z170. Zbudowane z najkorzystniejszych elementów, sprawdzonych w najistotniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i bezusterkowości

Każdy komplet pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje także pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z rozmaitymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V pozostał wyposażony w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy postępowych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które wyraźnie usprawniają poprawną konfigurację pamięci w skutecznych komputerach.

Specyfikacja techniczna towar
producent
Kod producenta
F4-3200C15D-32GVK
EAN
4719692008930
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Model techniczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna towar
producent
Kod producenta
F4-3200C15D-32GVK
EAN
4719692008930
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Model techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.