Menu

Pamięć G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL14 (F4-3200C14D-16GVK) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent G.Skill 
  • Opóźnienie - CL 14 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

Opis
Opis artykułu

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do klasycznej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i efektywności prekursorskich procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z serii Z170. Zbudowane z najkorzystniejszych części, sprawdzonych w najistotniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i bezawaryjności

Każdy pakiet pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje ponadto pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z rozmaitymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V pozostał wyekwipowany w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy innowacyjnych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które istotnie usprawniają prawidłową konfigurację pamięci w produktywnych komputerach.

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do tradycyjnej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i sprawności najnowocześniejszych procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z kolekcji Z170. Zbudowane z najkorzystniejszych części, sprawdzonych w najszczególniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i niezawodności

Każdy pakiet pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje także pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z przeróżnymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V został wyekwipowany w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy postępowych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które znacznie upraszczają dobrą konfigurację pamięci w wydajnych komputerach.

Specyfikacja technologiczna produkt
producent
Kod producenta
F4-3200C14D-16GVK
EAN
4719692009357
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Model technologiczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna produkt
firma
Kod producenta
F4-3200C14D-16GVK
EAN
4719692009357
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Model techniczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.