Menu

Pamięć GoodRam Goodram IRDM BLACK DDR4 UDIMM 16GB 2400MHz (2x8GB) - IR-2400D464L15S/16GDC Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent GoodRam 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

IRDM DDR4 DIMM DRAMIRDM DDR4 to pierwszy poziom z oferowanych parametrów w ramach linii modułów IRDM, wykonanej z myślą o graczach, entuzjastach i profesjonalistach. Pamięci te powstały na fali popularności modułów Play i z powodzeniem kontynuują tradycję kolekcji.PROSTY UPGRADEPamięci IRDM DDR4 posiadają 4 GB, 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i przystępne są w konfiguracjach Single, a także Dual Channel (8, 16, 32 GB).

Gwarantowana na poziomie 2133 i 2400 MHz częstotliwości powodują, iż moduły IRDM są najprostszym sposobem aby przyspieszyć Twój komputer.NAJWYŻSZA JAKOŚĆ = WIECZYSTA GWARANCJAWszystkie moduły pamięci IRDM stworzone są w Polsce na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych składników i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy moduł był rewelacyjnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd gwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję.STYLOWY RADIATORModuły IRDM są zaopatrzone w niskoprofilowe, lepsze radiatory, odprowadzające ciepło i zapewniające stabilna pracę komputera.

Blachy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu użytkownicy mogą zintegrować pamięć do koloruobudowy komputera czy oświetlenia w środku PC, personalizując tym samym swój komputer.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.