Menu

Pamięć GoodRam IRDM DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL15 (IR-B2400D464L15S/16GDC) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent GoodRam 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

IRDM DDR4 DIMM DRAMIRDM DDR4 to pierwszy poziom z oferowanych parametrów w ramach linii modułów IRDM, produkowanej z myślą o graczach, entuzjastach i profesjonalistach. Pamięci te powstały na fali popularności modułów Play i z powodzeniem kontynuują tradycję serii.PROSTY UPGRADEPamięci IRDM DDR4 posiadają 4 GB, 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single oraz Dual Channel (8, 16, 32 GB).

Gwarantowana na poziomie 2133 i 2400 MHz częstotliwości powodują, iż moduły IRDM są najprostszym sposobem by przyspieszyć Twój komputer.NAJWYŻSZA JAKOŚĆ = WIECZYSTA GWARANCJAWszystkie moduły pamięci IRDM wyprodukowane są w Polsce na bazie skrupulatnie wyselekcjonowanych elementów i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy moduł był nieprzeciętnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd gwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję.STYLOWY RADIATORModuły IRDM są wyposażone w niskoprofilowe, udoskonalone radiatory, odprowadzające ciepło i zapewniające zrównoważona pracę komputera.

Blachy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu użytkownicy mogą związać pamięć do koloruobudowy komputera czy oświetlenia w środku PC, personalizując tym samym swój komputer.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.