Menu

Pamięć GoodRam IRDM DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL15 (IR-W2400D464L15S/16GDC) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent GoodRam 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

GOODRAM IRDM DDR4 to moduły wytwarzane z myślą o graczach, entuzjastach i profesjonalistach. Pamięci zbudowane zostały z wyselekcjonowanych kości i 8-warstwowej płytki PCB. Całość zamknięto w błyskotliwe, odprowadzające nadmiar ciepła radiatory, przystępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Moduły IRDM dostępne są w pojemnościach od 4 do 8 GB, a w konfiguracji dual channel do 16 GB. W każdej z konfiguracji pamięci te zapewniają pracę z częstotliwością na poziomie 2400 MHz z opóźnieniami wynoszącymi 15-15-15.

Takie konfiguracje pomogą spełnić kryteria użytkowników wymagających wysokiej sprawności i stabilności systemu. Efektywnie pracujące moduły pamięci mogą ulegać nagrzewaniu. Dlatego także moduły GOODRAM IRDM wyposażone zostały w smukłe radiatory odprowadzające nadmiar nagromadzonego ciepła, gwarantując tym samym zrównoważeniejszą pracę komputera.

Radiatory przystępne są w kolorach: czarnym, czerwonym, białym oraz niebieskim. W celu zapewnienia najwyższej jakości modułów firmy GOODRAM współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami elementów, a do produkcji pamięci stosujemy wyselekcjonowane kości najwyższej klasy producentów.

Dzięki wielostopniowej kontroli jakości i drobiazgowym testom każdej stworzonej pamięci GOODRAM mamy pewność, iż w ręce naszych klientów trafiają produkty o najwyższej niezawodności i jakości wykonania.

Dokładamy wszelkich starań, by każda pamięć schodząca z naszej linii produkcyjnej spełniała najwyższe normy jakościowe. Potwierdzeniem jest dożywotnia gwarancja, jaką objęte są wszystkie moduły pamięci firmy GOODRAM....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.