Menu

Pamięć RAM GOODRAM Irdm Pro 16GB 4000Mhz

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Częstotliwość 4000 Mhz

Opis

Moduły pamięci IRDM DDR4 to pamięci produkowane z myślą o graczach i entuzjastach. Moduły zbudowane zostały z wyselekcjonowanych pamięci oraz 8-warstwowej płytki PCB w odcieniu czarnym. Całość została zamknięta w ładne, odprowadzające nadmiar ciepła radiatory, przystępne w odcieniu Pitch Black.

Wejdź do gry Pamięci IRDM PRO DDR4 mają 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single i Dual Channel (16, 32 GB). Gwarantowana na poziomie 4000 MHz częstotliwość powoduje, iż moduły IRDM PRO cieszą się dużą popularnością wśród graczy, profesjonalistów i overclockerów.

Najwyższa jakość = wieczysta gwarancja Wszystkie moduły pamięci IRDM PRO tworzone są w Polsce na bazie dokładnie wyselekcjonowanych elementów i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy moduł był nieprzeciętnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd gwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję. Nieszablonowy radiator Moduły IRDM PRO są wyekwipowane w niskoprofilowe, lepsze radiatory, odprowadzające ciepło i zapewniające stabilna pracę komputera.

Blachy występują w jednej nieszablonowej wersji kolorystycznej całość pomalowana jest matową, czarną farbą typu pitch black, a dopełniające złote wstawki nadają im nieszablonowy wygląd, dzięki temu Twój komputer nabierze stylowego minimalizmu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.