Menu

Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 16GB 3200MHz

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

DRAM IRDM X DDR4 DIMM IRDM X to upgrade kolekcji IRDM, w którym moduł pamięci gwarantuje częstotliwość na poziomie 3200 MHz. Cechy te powodują, że model asygnowany jest dla wszelkich, którzy oczekują równocześnie wysokiej skuteczności i bezawaryjności jak i dostępnego poziomu cenowego.

Twój nowy skill Pamięci IRDM X DDR4 posiadają 4 GB, 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single, a także Dual Channel (8, 16, 32 GB). Gwarantowana na poziomie 3200 MHz częstotliwość powoduje, iż moduły IRDM X cieszą się dużą popularnością wśród graczy.

Najwyższa jakość = wieczysta gwarancja Wszystkie moduły pamięci IRDM X wyprodukowane są w Polsce na bazie skrupulatnie wyselekcjonowanych składników i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, aby każdy moduł był idealnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zapewniamy użytkownikom dożywotnią gwarancję. Stylowy radiator Moduły IRDM X są zaopatrzone w niskoprofilowe, udoskonalone radiatory, odprowadzające ciepło i zapewniające jednostajna pracę komputera.

Blachy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu użytkownicy mogą połączyć pamięć do koloru pokrywy komputera czy oświetlenia we wnętrzu PC, personalizując tym samym swój komputer.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.