Menu

Pamięć RAM HYPERX 8GB 2400MHz Impact (HX424S14IB2/8)

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 
  • Pojemność 8 GB
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

Wyposaż swój notebook lub mini PC w najnowsze pamięci HyperX® Impact DDR4 SODIMM i zminimalizuj opóźnienia systemu. Pamięci HyperX Impact DDR4 zoptymalizowano dla profili XMP. Obsługują one funkcję Plug n Play i przetaktowują się automatycznie do najwyższej dostępnej częstotliwości oraz współpracują z najnowocześniejszymi procesorami Intela i AMD2.

Nie musisz zmieniać ustawień BIOS-u – wsuń stylowy czarny moduł do gniazda pamięci i korzystaj z wyższej produktywności systemu. System przyspiesza nie formując przy tym ani więcej ciepła ani hałasu i nie zużywa więcej energii dzięki niskiemu napięciu zasilającemu pamięci HyperX Impact DDR4, które wynosi 1.2 V.Korzyści: pojemność: 8 GB Częstotliwość: 2400 MHz Optymalizacja dla najnowszych procesorów Intela i AMD potężna skuteczność SODIMM automatyczne przetaktowanie z funkcją Plug N Play nietrudna konfiguracja dzięki profilom Intel XMP Niskie napięcie 1.2 V w standardzie DDR4 zagwarantuje dużą efektywność i nieprzegrzewanie systemu Cienka czarna płytka drukowana i etykieta cieplna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.