Menu

Pamięć RAM HYPERX 8GB 3000MHz Predator (HX430C15PB3K2/8) + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Opóźnienie - CL 15 
  • Pojemność 8 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3000 Mhz

Opis

Pamięć HyperX® Predator DDR4 posiada nowy radiator o drapieżnym wyglądzie wytwarzany z czarnego aluminium. Jego zadaniem jest ulepszenie rozpraszania ciepła i uzyskanie trafnej bezawaryjności. Radiator i płytka drukowana świetnie uzupełniają wygląd najnowszych komputerów.

Ich właściciele mogą z dumą dominować nad konkurencją. Pamięć Predator DDR4 oferuje olśniewające szybkości nawet do 3000 MHz, które w połączeniu z niskimi opóźnieniami na poziomie CL15–CL16 gwarantują uzyskanie arcytrudnej efektywności DDR4, wielozadaniowość bez opóźnień i znacznie szybszą pracę całego systemu.

Współpraca z sześcio- i ośmiordzeniowymi procesorami Intela przyspiesza edytowanie video, renderowanie grafiki 3D i pracę nienaturalnej inteligencji – a co najważniejsze, pozostawia innych graczy w tyle. Przystępne są moduły o objętości 4–16 GB i zestawy dwu- i czterokanałowe o obszerności 8–64 GB.

Zestawy przechodzą rygorystyczne badania, zapewniające kompatybilność i wydajność. Profile Intel XMP stworzone dla pamięci Predator DDR4 pozostały zoptymalizowane pod kątem pracy z chipsetem producenta Intel z serii 100, płytami głównymi opartymi na układach X99 i procesorami Intel Core i7 HEDT.

gwarantują one pełną kompatybilność i najwyższą efektywność. Precyzyjnie dopasowane profile XMP zezwalają na użytkownikom podwyższenie częstotliwości pracy i obniżenie timingów pamięci. Wystarczy wybrać odpowiedni profil, nie trzeba zmieniać ustawień BIOS-u.

Pamięć HyperX Predator DDR4 nie przegrzewa się nawet w trakcie najgorętszych rozgrywek i oferuje wszystkie korzyści płynące z podniesionej efektywności energetycznej układów DDR4, które zużywają mniej energii niż moduły DDR3.

Obniżony pobór energii oznacza niższą emisję ciepła i wyższą niezawodność. Szybkość pracy każdego modułu HyperX Predator DDR4 jest fabrycznie testowana. Pamięci są objęte darmową pomocą techniczną i znamionują się legendarną już bezawaryjnością.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.