Menu

Autostopem przez Atlantyk i Amerykę Południową (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328701052 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Przemysław Skokowski 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Świat, wbrew pozorom, jest nieduży i przystępny dla każdego. Wystarczy chcieć. Taka jest dewiza Przemka. Z tym przeświadczeniem wyruszył z Gdańska i po 7 miesiącach dotarł do Brazylii.
Książka jest zapisem wyjątkowej podróży zwykle autostopem, lecz też jachtostopem i związanych z nią przemyśleń. Uwydatnia ją połączenie z filmem. Pod tytułami kilku rozdziałów znajduje się kod QR, który umożliwia wizualizację fragmentu wyprawy. W ten sposób razem z autorem m.in. Płyniemy łajbą na Wyspy Kanaryjskie, podziwiamy zabytki stolicy Ekwadoru - Quito, czy stolicy Peru - Limy.
Największym wyzwaniem jednak, zdaniem Przemka, było na początku wędrówki, pokonanie około 1000 kilometrów w pieszej pielgrzymce z Lourdes do Santiago de Compostela. Niezwykłe i całkiem zwyczajne spotkania w drodze do Santiago stały się też inspiracją do własnych spostrzeżeń.
Przemek podróżowanie łączy z pomaganiem innym. W 2014 roku był to projekt „Pocztówki z Europy" związany z wyprawą do Birmy, opisaną w pierwszej jego książce „Autostopem poprzez życie". Aktualnie całej podróży przyświecała idea zbiórki pieniędzy dla hospicjum w Gdańsku.

ISBN: 9788328701052
Kod paskowy: 9788328701052
Autorzy: Skokowski Przemysław
Kod wydawcy: 20177
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 400
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 13.5x20.0cm
Głębokość (mm): 25
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.