Menu

Bądź boska Osobista stylistka radzi (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377582640 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Monika Jurczyk-Rusiłko 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Bądź boska to poradnik, który powstał po to, byś mogła pokochać ubrania, czuć się w nich nieprzeciętnie, wspaniale wyglądać i podkreślać codzienność tym, co masz na sobie. Oparty na autorskim systemie polskich sylwetek udowadnia,fason to kwestia proporcji a nie wymiaru. Nauczysz się, jak mądrze kupować i zarządzać swoją szafą według zasad piramidy prawidłowego ubierania się. Wyszukasz także wskazówki, jak wyglądać poprawnie w jesieni życia i jak skomponować szafę przyszłej mamy. Autorka zdradza tajniki specjalistek od zakupów po to, by każda kobieta, w każdym wieku wyglądała i czuła się jak gwiazda swego życia.

O autorce:
Monika Jurczyk Osa Osobista Stylistka Jest pierwszą polską personal shopperką. Jej zawód zrodził się z miłości do ubrań i ubierania, ale kilka lat temu, gdy zaczynała, był w Polsce zupełnie nieznany. Praca z klientkami zaowocowała autorskim systemem SYLWETKA OSY, perfekcyjnie opisującym 9 typów sylwetek Polek. Dziś Osa kieruje zespołem osobistych stylistek, od jej pseudonimu powszechnie zwanych Osami. Szkoli przyszłe personal shopperki w swojej Akademii Wizerunku Osa, bywa gwiazdą eventów modowych, wykłada zasady dress codu i prowadzi warsztaty wizerunku biznesowego dla firm. Jako ekspertka z dziedziny kreacji udziela się w mediach (DD TVN, „Pytanie na śniadanie", „minimalna Czarna", „Kawa czy herbata?", „Newsweek", Onet.pl), jako dziennikarka pisuje o modzie („Moda Forum", „Miasto pań"). Więcej o Osie na firmowej stronie: www.personalstylist.pl

ISBN: 9788377582640
Kod paskowy: 9788377582640
Autorzy: Jurczyk-Rusiłko Monika
Wydanie: 1
Rok wydania: 2012
Kod wydawcy: 20177
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 176
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x20.5cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.47
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.