Menu

Będzie dobrze (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394392505 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Michał Leśniak 
  • Wydawnictwo Rozpisani.pl 
  • Ilość stron 338 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Trudno zdefiniować, czy jest to biografia, kryminał, czy paniczny lament rozpaczy. Bez wątpienia to swego rodzaju list do czytelnika, w którym autor szczerze i szczególnie bezpośrednio dzieli się z nim przeszło trzydziestoma latami swojego życia. Wszyscy popełniają błędy,mało kto umie się do nich przyznać, nie mówiąc o ich upublicznieniu. I wcale nie po to, aby zyskać sławę, rozgłos, ale ustrzec ludzi przed tym, co spotkało jego. Autor opowiada o swojej życiowej drodze, od wzorowego ucznia i grzecznego chłopca, przez zdemoralizowanego, nowobogackiego karierowicza, bezdomnego bankruta, przykładnego męża, ojca i przedsiębiorcę, poprzez złodzieja, gangstera, aż po lata nawrócenia i duchowej odnowy. Wynajdziemy tu dużo osobistych wyznań, mnóstwo emocji, komponenty tragiczne, społecznie nieakceptowalne, drażliwe, lecz miejscami również humorystyczne. Ta autobiograficzna opowieść pomaga docenić najprostsze wartości, każe się nam zatrzymać i dostrzec
sens w spokojnym, normalnym życiu. To książka dla każdego, kto wątpi w szczęście i spełnienie, jakie niesie zwykła codzienność.

„Już po pierwszym strzale wiedziałem, że polubiłem ten sport tak jak zapach prochu. Jest coś dziwnego w człowieku, iż niektóre aromaty pochodzące od zróżnicowanych przedmiotów stają się dla niego równie ulubione jak najkorzystniejsze pachnidła. Moimi, oprócz Kenzo, są podkłady kolejowe i spalony proch strzelniczy. W pewnym sensie symbole odwzorowujące całe moje życie: luksus, wędrówka i zbrodnia. Straszne odkrycie, którego dokonałem w czasie, kiedy pisze ten akapit".

Michał Leśniak - ur. 2.03.1974 r. W Warszawie. Za kratami zainteresował się poezją, prozą i sięgnął po pióro. Jeden z jego scenariuszy teatralnych wygrał dwa ogólnopolskie konkursy, a wystawiona na jego podstawie sztuka „Teatrzyk" zajęła trzecie miejsce na II Poznańskim Konkursie Teatrów Więziennych w 2015 roku. Liczne wiersze, scenariusze, opowiadania, bajki, a ostatnio nawet audycje radiowe są doceniane co roku na różnorodnych przeglądach i niezależnych konkursach. Od czterech lat jego artykuły są stale publikowane w ogólnopolskich miesięcznikach „Znaki Czasu" i „Głos adwentu" i na portalu ejoba.pl. Michał jest współzałożycielem Grupy Pomocy Charytatywnej „Serce w kratkę" (więcej informacji w internecie). Cały czas stara się w dodatku o zmniejszenie wyroku i zbiera wpisy na stronie www.michal-lesniak.eu.

ISBN: 9788394392505
Kod paskowy: 9788394392505
Autorzy: Leśniak Michał
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 32886
liczba stron: 338
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.3x20.5
Głębokość (mm): 17
Waga: 0.41
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.