Menu

DZIEWCZYNY Z DUBAJU KULISY DZIENNIKARSKIEGO ŚLEDZTWA (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394732516 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Piotr Krysiak 
  • Wydawnictwo Deadline 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Cały świat należał do nich. Elitarne jachty, najdroższe hotele, modne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie elitarnych prostytutek z Polski. Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki.
w trakcie dwumiesięcznego seks - wyjazdu potrafiły zarobić choćby kilkaset tysięcy złotych. Ich klientami byli nie tylko biznesmeni czy arabscy książęta, lecz także polscy artyści i sportowcy.
Spełniały najistotniej skrywane fantazje seksualne bogatych mężczyzn. Nie wszystkie handlowały ciałem na własne życzenie. Część została podstępnie zwerbowana propozycją poprawnie płatnej pracy w charakterze hostessy. Dopiero na miejscu, z dala od domu dowiadywały się, iż chodzi o seks za pieniądze. Niektóre uciekały, inne skuszone perspektywą ogromnych pieniędzy decydowały się na wszystko.
Prowadziły podwójne życie. Miały partnerów, mężów i dzieci. Robiły wszystko, żeby w kraju nikt nie dowiedział się o ich drugim obliczu.
Dziewczyny z Dubaju odsłaniają świat prawidłowo prosperującego i nieprzeciętnie zorganizowanego seks - biznesu. To świat klientów, luksusowych prostytutek, wreszcie bezwzględnych i przebiegłych sutenerek., a wśród nich córki znanego muzyka rockowego.
To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie luksusowego seksu, narkotyków i bardzo dużych pieniędzy. To nie jest literacka fikcja. To wszystko zdarzyło się naprawdę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.