Menu

Między walizkami. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 8379061462 
  • Wydawnictwo W drodze 

Opis

;Autorka "pomiędzy walizkami" zabiera nas w dynamiczną, a zarazem głęboką podróż po zakamarkach świata i własnego wnętrza. Wnikliwie przygląda się poszczególnym spotykanym miejscom i osobom, po to by snuć wątki przyjaźni, wolności, samotności, tolerancji, międzyludzkich więzi, kondycji współczesnego świata…

"Podróż trwała długo - wystarczająca długo, aby się z innymi pasażerami z przedziału poznać i polubić. Czasu było dość, by przysnąć, zbudzić się wśród już znajomych twarzy, a nawet pożałować, iż wąsaty pan w zielonym swetrze wysiada, bo tak niebanalnie opowiadał. Za Malborkiem przyklejaliśmy twarze do szyby, aby zobaczyć zamek. Za każdym razem z tym samym zachwytem, sienkiewiczowską dumą. Kiedy wsiadał ktoś nowy, był atrakcją, przechodził szybką aklimatyzację i stawał się jednym z nas. Spędzaliśmy godziny zwróceni twarzami do siebie, otwarci i gotowi do rozmowy. Zagadywałam obcych dorosłych, a gdy ktoś rozkładał książkę na kolanach albo zasłaniał twarz krańcem kurtki albo firanki, żeby zasnąć, tata przykładał palec do ust - siedziałam cicho.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.