Menu

Międzyrynkowa analiza rynków walutowych (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363000400 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Laidi Ashraf 
  • Wydawnictwo LINIA 
  • Ilość stron 302 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Rynki walutowe stały się od kilku lat częścią portefela każdego energicznego gracza. Nie da się jednak oddzielić ich od tego co dzieje się w innych segmentach rynków finansowych. Ashraf Laidi podejmuje próbę wyjaśnienia związków pomiędzy zachowaniem się walut, rynków akcji, surowców i obligacji. Kontynuuje także tradycję J. Murphy'ego, który wykorzystał analizę techniczną do odkrywania relacji na wykresach pomiędzy rozmaitymi rynkami i robi to uwzględniając zmiany, jakie nastąpiły na rynkach finansowych w ostatnich latach.

„Czytelnicy Barronsa nieraz pytają czy istnieje rewelacyjny podręcznik, który tłumaczyłby jak działają rynki. Po przekopaniu się poprzez wszelkie przystępne materiały, co zajęło mi więcej niż trzy dekady studiowania zrozumiałem, iż wykładowcy i teoretycy żyją w kompletnie innym świecie aniżeli ci, którzy na co dzień działają na rynku. Ashraf Laidi stworzył elementarz dla każdego ale i książkę która demonstruje pogłębione spojrzenie na wszystkie rynki - towarowe, metali szlachetnych, kredytowe i akcji –, a także ich wpływ na największy z rynków, rynek walutowy. Gdybym mógł przeczytać tę książkę, zanim zacząłem inwestować!" - Randall W. Forsyth, Wydawca, Barron’s Online

Podtytuł: Fprex, złoto, ropa i globalne rynki finansowe
Tytuł oryginału: Currency trading and intermarket analysis
ISBN: 9788363000400
Kod paskowy: 9788363000400
Autorzy: Laidi Ashraf
Tłumaczenie: Jóźwik Tomasz
Rok wydania: 2012
Kod wydawcy: 31671
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 302
Oprawa: Twarda z obwolutą
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x24.0cm
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.75
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.