Menu

Oddział Dzienny (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006106 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Magdalena Bieniek 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 212 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Książka jest dziennikiem i stanowi opis dwunastu tygodni pobytu na oddziale dziennym w poradni zdrowia psychicznego. Autorka subiektywnie przedstawia zdarzenia, zajęcia i uczucia jej towarzyszące, jednak wnioski są ogólne, dzięki temu każdy może zastanowić się nad własnym życiem.
Magdalena Bieniek przedstawia leczenie po traumie, jaką było nieodpowiednie traktowanie przez szefa w znacznej korporacji. Bohaterka nie boi się otwarcie mówić o swych problemach. Wierna swym zasadom niejednokrotnie nie zgadza się z terapeutami prowadzącymi zajęcia. Krytykuje niektóre formy terapii – jest zagorzałą przeciwniczką oddziałowej,,relaksacji", ale za to uwielbia kontemplować naturę, maszerując z kijkami na zajęciach z nordic walking. Konflikty zawodowe to nie jest jedyna przyczyna jej załamania. W trakcie terapii okazuje się, że bohaterka odkrywa problemy, których wcześniej choćby nie dostrzegała.
,,Oddział Dzienny" to opowieść napisana prostym językiem, pełna refleksji na temat otaczającego świata – tego śladowego, na oddziale, i tego większego, poza murami szpitala. Książka ta w niezwykły sposób łączy ze sobą te dwie przestrzenie, które składają się na burzliwy, czasem wesoły a czasem smutny, obraz życia głównej bohaterki.

Tytuł oryginału: Oddział Dzienny
ISBN: 9788379006106
Kod paskowy: 9788379006106
Autorzy: Bieniek Magdalena
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 31966
liczba stron: 212
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.0x21.0cm
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.285
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.