Menu

Pamiętnik księżniczki - Carrie Fisher. DARMOWA DOSTAWA DO KIOSKU RUCHU OD 24,99ZŁ (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324042463 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Carrie Fisher 
  • Wydawnictwo Znak Horyzont 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2017 

Opis

NIE WSZYSTKIE KSIĘŻNICZKI ŻYJĄ W WYSOKICH WIEŻACH. NIEKTÓRE KRĘCĄ GWIEZDNE WOJNY Kiedy Carrie Fisher po latach odnalazła swój pamiętnik prowadzony podczas kręcenia pierwszych Gwiezdnych Wojen sama była zaskoczona tym, co tam znalazła.

Wydawało się, jakby pisały go dwie osoby - wrażliwa romantyczka i młoda, intensywna dziewczyna szukająca silnych wrażeń. Dla młodziutkiej Carrie rok 1977 okazał się przełomowy. Otrzymała rolę, która na za każdym razem stała się jej alter ego.

Po latach sama powiedziała, iż księżniczka Leia to część jej osobowości. Zadurzona w filmowym partnerze – Harrisonie Fordzie spełniła swój sen i przeżyła płomienny romans z kapitanem Sokoła Millenium jednocześnie na jak i poza ekranem.

W swej ostatniej książce rozwiewa plotki i zdradza, co się wtedy wydarzyło. Fisher z rozbrajającą szczerością pisze o swym szalonym życiu w Hollywood, olbrzymich pieniądzach i cenie sławy. „Pamiętnik Księżniczki" to ostatnia książka Carrie Fisher i opis jej drogi poprzez ciemną i jasną stronę mocy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.