Menu

Planuj i bogać się (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788360968208 
  • Oprawa miękka 
  • Autor STEVE GROUNDS 
  • Wydawnictwo Gall Wydawnictwo 
  • Ilość stron 172 
  • Rok wydania 2012 

Opis

w trakcie gdy sporo osób poprzestaje na marzeniach o wybranych aspektach swej przyszłości, ludzie sukcesu tworzą staranne wizje całego przyszłego życia oraz poziomu zamożności, który będzie ich satysfakcjonował. Podkreśla ich właśnie przejrzystość marzeń – twierdzi Steve Grounds, autor „Planuj i bogać się". Książka właśnie ukazała się w Polsce nakładem Wydawnictwa Gall.

Ta książka opowiada o drodze, jaką musi przebyć każdy, kto chce odnieść sukces – o tym, czego należy się nauczyć i wprowadzić w życie, i czego trzeba poznać. Są w niej wyjaśnione pewne kluczowe części kreowania bogactwa i uwalniania potencjału – zasady, które można stosować w każdej sytuacji, niezależnie od tego, jak duży dystans dzieli obecną sytuację finansową Czytelnika od Jego aspiracji.

Steve Grounds napisał bestseller „Planuj i bogać się" na bazie wieloletnich doświadczeń biznesowych oraz w oparciu o wywiady, które przeprowadził z trzydziestoma milionerami – właścicielami firm i przedsiębiorcami z najróżniejszych dziedzin biznesu (producentami, usługodawcami, maklerami, agentami i inwestorami w nieruchomości, a także deweloperami).
Wszyscy oni odnieśli sukces, wznosząc swoje marki na „wyższy poziom". Stali się na tyle bogaci, że nie musieli już pracować. Udało im się rozbudować majątek (markę albo inwestycje) do poziomu, na którym byli w stanie płacić komuś innemu za zajmowanie się codziennym zarządzaniem albo stworzyli biznes, który mogliby sprzedać, gdyby tylko chcieli, zyskując dla siebie i swoich rodzin wolność finansową. Grounds zdradza w detalach sekrety ich (oraz własnego) sukcesu, a tym, którzy pragną pójść w ich ślady, użyć swój potencjał i rozwijać inteligencję finansową, zadaje dużo intrygujących pytań, proponuje poręczne ćwiczenia i prowadzi poprzez kolejne etapy kreowania dobrobytu.

Autor wyławia z przeprowadzonych wywiadów pewne wspólne, kluczowe zasady i dostosowuje do nich swoje osobiste teorie i doświadczenia. Każda część książki zawiera więc cytaty ludzi, z którymi rozmawiał. Są to myśli, które potwierdzają kluczowe zasady czy idee, mające na celu pobudzić Czytelnika do myślenia.

Tworzenie bogactwa wg Groundsa wymaga koncentracji na tworzeniu autentycznej wartości, a także pasywnego dochodu, równowagi, uważnego zarządzania przepływem pieniężnym. Z zasady jednak… polega na robieniu tego, co naprawdę powoduje nam przyjemność.

Książka jest pierwszą pozycją w kolekcji profesjonalnych publikacji „IQ – Rozwijaj inteligencję finansową", które adresowane są do osób zainteresowanych rozwojem osobistym, planowaniem, motywowaniem, przedsiębiorczością, i poszukujących finansowej niezależności.
Więcej informacji na: www.planuj.com.pl


Spis treści:
Wstęp
Odważ się marzyć
Zmień swoje nastawienie
Ustal swoje wizje
Opracuj swój plan
Prawdziwe podstawy
Stwórz obszerniejszą wartość
Wykorzystaj dostępne zasoby
Zarządzaj tym, co najważniejsze
Zastanów się nad sukcesem
Ćwiczenie 1. Moje wymarzone życie
Ćwiczenie 2. Kopanie osła
Ćwiczenie 3. Ustalenie wizji
Publikacje polecane poprzez Autora
Podziękowanie
O Autorze

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.