Menu

Sztuka grecka. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego 

Opis

Sztuka grecka jest perfekcyjnie napisanym, eksponującym się wyjątkowo wysokim poziomem merytorycznym i dydaktycznym podręcznikiem akademickim, asygnowanym dla studentów historii sztuki, historii, filologii klasycznej, a także innych kierunków humanistycznych. Autorka zachowała w nim wyważone proporcje pomiędzy podstawową dla tej publikacji problematyką artystyczną a zasobem faktów historycznych, zaś żywy tok narracji i słuszne przykłady, wyciągające zarówno parametry specyficzne stylów i epok, jak i osobliwości dzieł powodują, że książka podtrzymuje najkorzystniejszą tradycję tego typu opracowań. Dodatkowym walorem są liczne, dokładnie dostosowane, kolorowe ilustracje.
Prezentowany podręcznik można potraktować w dodatku jako przewodnik po sztuce greckiej, który z całą pewnością zarazi czytelnika pasją głębszego jej poznania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.