Menu

Tony Adams. Uzależniony (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379245819 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tony Adams 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo SQN 
  • Ilość stron 328 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Płakałem jak nigdy dotąd. Z powodu 12 lat picia, które jakoś udawało mi się dopasowywać z zawodową karierą piłkarza.
Miał wyłącznie dwa nałogi, jeden silniejszy od drugiego: futbol i alkohol. Pierwszy pozwolił mu zostać legendą Arsenalu i jednym z najlepszych piłkarzy swoich czasów. Drugi omal nie doprowadził go na samo dno...
Nie opamiętał się, gdy za jazdę po pijaku pozostał skazany na dziewięć miesięcy więzienia. Nie powstrzymało go wydanie w trakcie jednego wieczoru w nocnym klubie prawie sześciu tysięcy funtów ani wypadek, po którym na głowę założono mu 29 szwów. Dopiero gdy po Euro 1996 wpadł w trwający siedem tygodni ciąg, zrozumiał, iż musi zmienić swoje życie i poddać się terapii.
Autobiografia Tony’ego Adamsa to nie tylko barwna opowieść o piłkarskiej karierze i pojedynkach z napastnikami. To także wstrząsająca relacja z najważniejszej życiowej bitwy – długiej i wyczerpującej walki z alkoholizmem.

Człowiek z krwi i kości, a nie chłopiec z plakatów. Prawdziwy pan z prawdziwymi problemami. Tony Adams historię życia ma wyrytą na twarzy. Upadki, powstania, ciągła walka – z przeciwnikami,z zasady z samym sobą. Przed wami jedna z najistotniejszych piłkarskich książek, jakie kiedykolwiek powstały.
- Krzysztof Stanowski, Weszlo.com
Kiedy rozbijał butelki o głowę, wydawał się niesamowicie silny. Tą książką pokazuje, że rzeczywistość była zgoła inna. Warto poznać historię Tony’ego Adamsa – ku przestrodze.
- Damian Bednarz, Retro Futbol
Czy uzależnienie od futbolu może być silniejsze niż alkoholizm? Wciągająca historia walki o życie i karierę jednego z najlepszych angielskich piłkarzy w historii. Uwaga: ta lektura prosto uzależnia.
- Jakub Knapik, redaktor Kanonierzy.com

ISBN: 9788379245819
Kod paskowy: 9788379245819
Autorzy: Adams Tony, Ridley Ian
Kod wydawcy: 31735
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 328
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x21.0cm
Głębokość (mm): 21
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.