Menu

Wałęsa Człowiek z teczki - Sławomir Cenckiewicz DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377853566 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Sławomir Cenckiewicz 
  • Wydawnictwo Zysk 
  • Ilość stron 448 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Tak demaskatorskiej książki o Lechu Wałęsie jeszcze nie było! Ostry, odkrywczy i prekursorski publicystyczno-historyczny pamflet będący odpowiedzią na zalew kłamstwa o „naszej ikonie". Kontrapunkt do filmu Andrzeja Wajdy!Tym razem Sławomir Cenckiewicz - popularny historyk, znany dotąd z opasłych i naukowych tomów, wspiął się na wyżyny publicystyki i napisał wreszcie książkę bez przypisów, w przystępnej formie odsłaniającą nowe i skrywane fakty.

To rozprawa z mitem Wałęsy, który po rzekomym „incydencie" z „Bolkiem", odkupił swoje winy i prowadził Polskę ku niepodległości. To książka o zdradzonym przywództwie, do którego wyniósł go duży Strajk w Sierpniu '80.

Ta książka to jaskrawa prawda o esbeckich źródłach mitu Wałęsy. To oskarżenie elit III RP - okrągłostołowego sojuszu nomenklatury z jej agentami i „pożytecznymi idiotami" - o sprzeniewierzenie się i poniżenie narodowego ruchu „Solidarności".Wolisz prawdę od kłamstwa? Czujesz sie oszukany poprzez tandem Jaruzelski-Wałęsa? Pozostajesz lojalny wobec Sierpnia'80 i idei „Solidarności"? potrzebnie przeczytaj prawdziwą książkę zamiast oglądać fałszywy film!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.