Menu

Z pamiętnika masażysty (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379452309 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Dydycz Agnieszka 
  • Wydawnictwo Edipresse 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Nazywam się Marcin, lat 35.

Jestem wysoki, przystojny, korzystnie zbudowany, poprawnie wyposażony, inteligentny, dowcipny, wrażliwy, skromny itp., itd. Ogólnie całość zasługuje na wyjątkowo dużo lajków, zwanych swojsko polubieniami. Ja także osobiście like it, i to choćby bardzo!

Postanowiłem zatem pisać pamiętnik. Niech moi potomni dowiedzą się, jak ważna, konieczna i odpowiedzialna jest praca terapeuty, czyli moja pasja i trud codzienny.

Dr Marcin, lat 35, rehabilituje, masuje i uzdrawia ? głównie ciała i członki, lecz czasem i dusze. Jednak ma tytuł doktora, pacjenci nazywają go masażystą albo panem Marcinkiem... Jednak on lubi swoją pracę, swych pacjentów i w ogóle swoje życie. I bardzo kocha swojego synka, lat 5. Kobiety w dodatku, lecz związki różnie mu wychodzą i nie zawsze rozumie, dlaczego? Szuka, próbuje i ma nadzieję, że spotka pańę swojego życia. Najlepiej na rowerze. Marcin umie słuchać, myśleć, zmieniać zdanie, a czasem choćby uczy się na błędach ? tych własnych i tych cudzych. Swoje obserwacje zapisuje i komentuje. Bywa więc niezwykle śmiesznie jedynie śmiesznie, czasem trudno albo trochę smutno. A potem znowu jest wesoło, czyli zupełnie jak w życiu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.