Menu

Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380534797 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Piasecki Konrad 
  • Wydawnictwo Burda Publishing Polska 
  • Ilość stron 216 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Po ponad 25 latach dziennikarskich zmagań z polską polityką i jej bohaterami, po tysiącach godzin spędzonych w sejmowych i rządowych gabinetach, korytarzach i zaułkach, po dziesiątkach tysięcy rozmów i wywiadów z najważniejszymi postaciami rodzimej polityki Konrad Piasecki opisuje, co przeżył, co widział, czego doświadczył i co myśli o tym, co wydarzyło się poprzez te lata wokół nas.
To pełna zakulisowych historii i anegdot opowieść o przełomowych momentach ostatniego ćwierćwiecza z perspektywy kogoś, kto przyglądał im się naprawdę z bliska.
Brakowało takiego dojrzałego i wyważonego głosu w świecie mediów! Wyczucie, takt, przenikliwość, precyzja, szczerość – to główne cechy stylu Piaseckiego.
nad wyraz przydatne, gdy pisze o skomplikowanej dziennikarskiej pracy, polskim piekiełku, narodzie rzekomo bez skazy, sejmie niemym, Europie kuszącej dla jednych i znienawidzonej poprzez innych oraz gdy zastanawia się nad przyszłością Kościoła i demokracji czy pogmatwanymi polsko-żydowskimi losami.
Wierzę w dziennikarstwo. Wierzę w dziennikarstwo w starym, konserwatywnym stylu. Wierzę, iż news, informacja, reportaż, wywiad, materiał śledczy nieprzesiąknięte prostym, topornym ideologicznym czy politycznym przekazem wciąż jeszcze dają przyjemność zarówno tym, którzy je tworzą, jak i tym, którzy są ich odbiorcami.
fragment książki

Podtytuł: 20 obrazków z życia dziennikarza
ISBN: 9788380534797
Kod paskowy: 9788380534797
Autorzy: Piasecki Konrad
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 32945
ilość stron: 216
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.5x21.5cm
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.445
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.