Menu

Znalazłam swoje plemię. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788380318540 
  • Autor Ruth Fitzmaurice 
  • Wydawnictwo Świat Książki 

Opis

W samym środku kryzysu rodzinnego Ruth Fitzmaurice znalazła swoje plemię i nieprzewidziane pocieszenie we wzburzonych falach Morza Irlandzkiego.
Rodzinę Ruth tworzą pięcioro pełnych wigoru dzieci i mąż, Simon, reżyser filmowy, chory na stwardnienie zanikowe boczne i mogący porozumiewać się tylko oczami. Plemię to przyjaciółki Ruth, które regularnie zbierają się w zatoczce w Greystones i pływają w lodowatym morzu po prostu dla przyjemności.
Nazwały się żartobliwie Klubem Pływackim Dotkniętych Tragedią Żon i spotykają się, by stawić czoło nad wyraz trudnym wyzwaniom, jakie stawia przed nimi życie, nie mówiąc już o ogromnych falach toczących się po horyzont. Pływanie jest jednym ze sposobów stosowanych poprzez Ruth w walce o utrzymanie mocnej, choć milczącej więzi z mężem. Opowiadając historię swego małżeństwa i kreśląc obraz obecnej niełatwej sytuacji rodziny, Ruth pisze o swojej pasji i jednym z najatrakcyjniejszych momentów, w których mogła dać jej ujście pływaniu o północy, przy pełni księżyca, w rocznicę ślubu z Simonem.
Znalazłam swoje plemię to wezwanie dla nas wszelkich, byśmy kochali najmocniej, jak potrafimy, i żyli całą pełnią i podnoszący na duchu list do męża, rodziny i przyjaciół o efektownie świata natury i urodzie życia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.