Moje konto  ▾

Panele podłogowe Dąb Lamington AC4 8mm Classen Joy

Producent Classen WIĘCEJ INFORMACJI ↓

panelowy.pl

★★★★★
665 opinii

Panele podłogowe Dąb Lamington AC4 8mm Classen Joy - ORYGINALNE OPAKOWANIA - SOLIDNIE ZAPAKOWANE!

Panele podłogowe Dąb Lamington AC4 8mm Classen Joy - ORYGINALNE OPAKOWANIA - SOLIDNIE ZAPAKOWANE!

✓  Dostępny w 3-7 dni

28,80

Przejdź do sklepu ▸ panelowy.pl

Informacje o produkcie

ProducentClassen

DĄB LAMINGTON
Kolekcja: JOY Wymiary:
- grubość: 8mm
- szerokość: 194mm
- długość: 1286mm Powierzchnia: wierna struktura drewna Klasa ścieralności: AC4 Gwarancja: 15 lat Ilość w paczce: 8 szt. = 1,996 m² Podana cena jest ceną za 1 m². System Isowaxx

Masz obawy czy panele bezklejowe są odporne na działanie wilgoci? W przypadku paneli CLASSEN i WIPARQUET dajemy Ci dodatkowe, jedyne w swoim rodzaju zabezpieczenie - ISOWAXX - specjalną kompozycję wosków.

Wszystkie krawędzie w trakcie procesu produkcyjnego zostają pokryte substancją ISOWAXX, która podczas montażu paneli przemieszcza się do góry, dzięki czemu automatycznie i trwale uszczelnia połączenie pióra i wpustu.

Classen Megaloc
Szybko - szybciej - Megaloc! Rewolucyjny system montażu paneli podłogowych

Tym, co decyduje, że system Classen Megaloc jest wyjątkowy, jest zastosowany na krótkim boku mechanizm zatrzaskowy. Montaż paneli rozpoczyna się tradycyjnym łączeniem dłuższych boków, ale w taki sposób, aby pióro krótszego boku montowanego panela było ustawione bezpośrednio nad wpustem panela leżącego.

Przy łączeniu krótszych boków wystarczy po prostu opuścić panel i docisnąć. Usłyszymy wówczas lekkie kliknięcie, które oznacza, że panel został prawidłowo ułożony. System Classen Megaloc jest prosty i jednocześnie genialny.

Opatentowana technika nowego układania podłóg (patent europejski EP 1 415 056) gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach. Classen Megaloc to nie tylko gwarancja najłatwiejszego i najtrwalszego montażu podłóg bezklejowych, ale jednocześnie gwarancja łatwego i szybkiego demontażu w dowolnej chwili.

CLASSEN MEGALOC - układanie paneli podłogowych to niezła zabawa! PRZESYŁKA KURIERSKA NIEZALEŻNIE OD ODLEGŁOŚCI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU TYLKO !!! 129 ZŁ PRZY WPŁACIE NA KONTO, JEŻELI ZA POBRANIEM TO 179 ZŁ. ( PRZY ZAKUPIE PANELI WRAZ Z LISTWAMI WYSYŁKA LISTEW GRATIS!!! ) - Przy wysyłce za pobraniem wymagany zadatek przelewem na nasze konto - 200zł.
Kwota pobrania nie może przekroczyć 5tyś/zł - Koszt przesyłki dotyczy jednego miejsca paletowego ( waga do 1000 kg ). Panele na zamówienie, czas oczekiwania około 15 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty! Sprzedaż wyłącznie na pełne opakowania!

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.