Moje konto
  • Panele podłogowe Dąb Lamington AC4 8mm Classen Joy Panele podłogowe Dąb Lamington AC4 8mm Classen Joy

Panele podłogowe Dąb Lamington AC4 8mm Classen Joy

0 ofert z 0 sklepów

Producent Classen WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Classen

Popularne produkty z kategorii Panele podłogowe innych firm

Informacje o produkcie

ProducentClassen

DĄB LAMINGTON Kolekcja: JOY Wymiary: - grubość: 8mm - szerokość: 194mm - długość: 1286mm Powierzchnia: wierna struktura drewna Klasa ścieralności: AC4 Gwarancja: 15 lat Ilość w paczce: 8 szt. = 1,996 m² Podana cena jest ceną za 1 m².

System Isowaxx Masz obawy czy panele bezklejowe są odporne na działanie wilgoci? W przypadku paneli CLASSEN i WIPARQUET dajemy Ci dodatkowe, jedyne w swoim rodzaju zabezpieczenie - ISOWAXX - specjalną kompozycję wosków.

Wszystkie krawędzie w trakcie procesu produkcyjnego zostają pokryte substancją ISOWAXX, która podczas montażu paneli przemieszcza się do góry, dzięki czemu automatycznie i trwale uszczelnia połączenie pióra i wpustu.

Classen Megaloc Szybko - szybciej - Megaloc! Rewolucyjny system montażu paneli podłogowych Tym, co decyduje, że system Classen Megaloc jest wyjątkowy, jest zastosowany na krótkim boku mechanizm zatrzaskowy.

Montaż paneli rozpoczyna się tradycyjnym łączeniem dłuższych boków, ale w taki sposób, aby pióro krótszego boku montowanego panela było ustawione bezpośrednio nad wpustem panela leżącego. Przy łączeniu krótszych boków wystarczy po prostu opuścić panel i docisnąć.

Usłyszymy wówczas lekkie kliknięcie, które oznacza, że panel został prawidłowo ułożony. System Classen Megaloc jest prosty i jednocześnie genialny. Opatentowana technika nowego układania podłóg (patent europejski EP 1 415 056) gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach.

Classen Megaloc to nie tylko gwarancja najłatwiejszego i najtrwalszego montażu podłóg bezklejowych, ale jednocześnie gwarancja łatwego i szybkiego demontażu w dowolnej chwili. CLASSEN MEGALOC - układanie paneli podłogowych to niezła zabawa!

PRZESYŁKA KURIERSKA NIEZALEŻNIE OD ODLEGŁOŚCI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU TYLKO !!! 139 ZŁ PRZY WPŁACIE NA KONTO, JEŻELI ZA POBRANIEM TO 179 ZŁ. ( PRZY ZAKUPIE PANELI WRAZ Z LISTWAMI WYSYŁKA LISTEW GRATIS!!!

) - Przy wysyłce za pobraniem wymagany zadatek przelewem na nasze konto - 200zł. Kwota pobrania nie może przekroczyć 5tyś/zł - Koszt przesyłki dotyczy jednego miejsca paletowego ( waga do 1000 kg ). Sprzedaż paneli na pełne opakowania.

Towar pierwszego gatunku z pełną gwarancją.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też