Panele podłogowe Pekan Deska AC4 8mm Classen Prestige

Panele podłogowe Pekan Deska AC4 8mm Classen Prestige

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Panele podłogowe Pekan Deska AC4 8mm Classen Prestige

PEKAN DESKA
Kolekcja: PRESTIGE Wymiary:
- grubość: 8mm
- szerokość: 190mm
- długość: 1290mm Powierzchnia: struktura drewna, 4V-fuga Klasa ścieralności: AC4 Gwarancja: 15 lat Ilość w paczce: 6 szt. = 1,47 m² Podana cena jest ceną za 1 m². System Isowaxx Masz obawy czy panele bezklejowe są odporne na działanie wilgoci? W przypadku paneli CLASSEN i WIPARQUET dajemy Ci dodatkowe, jedyne w swoim rodzaju zabezpieczenie - ISOWAXX - specjalną kompozycję wosków. Wszystkie krawędzie w trakcie procesu produkcyjnego zostają pokryte substancją ISOWAXX, która podczas montażu paneli przemieszcza się do góry, dzięki czemu automatycznie i trwale uszczelnia połączenie pióra i wpustu. Classen Megaloc
Szybko - szybciej - Megaloc! Rewolucyjny system montażu paneli podłogowych

Tym, co decyduje, że system Classen Megaloc jest wyjątkowy, jest zastosowany na krótkim boku mechanizm zatrzaskowy. Montaż paneli rozpoczyna się tradycyjnym łączeniem dłuższych boków, ale w taki sposób, aby pióro krótszego boku montowanego panela było ustawione bezpośrednio nad wpustem panela leżącego. Przy łączeniu krótszych boków wystarczy po prostu opuścić panel i docisnąć. Usłyszymy wówczas lekkie kliknięcie, które oznacza, że panel został prawidłowo ułożony.

System Classen Megaloc jest prosty i jednocześnie genialny. Opatentowana technika nowego układania podłóg (patent europejski EP 1 415 056) gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach. Classen Megaloc to nie tylko gwarancja najłatwiejszego i najtrwalszego montażu podłóg bezklejowych, ale jednocześnie gwarancja łatwego i szybkiego demontażu w dowolnej chwili. CLASSEN MEGALOC - układanie paneli podłogowych to niezła zabawa!

PRZESYŁKA KURIERSKA NIEZALEŻNIE OD ODLEGŁOŚCI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU TYLKO !!! 129 ZŁ PRZY WPŁACIE NA KONTO, JEŻELI ZA POBRANIEM TO 179 ZŁ. ( PRZY ZAKUPIE PANELI WRAZ Z LISTWAMI WYSYŁKA LISTEW GRATIS!!! ) - Przy wysyłce za pobraniem wymagany zadatek przelewem na nasze konto - 200zł.
Kwota pobrania nie może przekroczyć 5tyś/zł - Koszt przesyłki dotyczy jednego miejsca paletowego ( waga do 1000 kg ). Panele na zamówienie, czas oczekiwania około 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty! Sprzedaż wyłącznie na pełne opakowania!

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie