Menu

Corsan Araga Panel natryskowy z mieszaczem stal szczotkowana S-011MCZARNY

Cechy produktu

  • Producent Corsan 

Opis

Panel prysznicowy ze stali szczotkowanej z dekoratywnym elementem wyprodukowanym z bezpiecznego szkła przystępnego w trzech kolorach...

Panel prysznicowy ze stali szczotkowanej z dekoratywnym elementem wytwarzanym z bezpiecznego szkła przystępnego w trzech kolorach: niebieskim, białym i czarnym. Deszczownica krągła o średnicy 20 cm wyposażona w 95 dysz Anti-Calc, sześć hydromasaży osadzonych na głowicach kulowych z możliwością zmiany kierunku strumienia wody, mosiężny prysznic ręczny. Model posiada pokrętło funkcyjne, którym ustawiamy jedną z opcji oferowaną poprzez panel i pokrętło mieszacza odpowiedzialne za ciśnienie wody jej temperaturę. Model na dodatek wyekwipowany w wylewkę.Deszczownica:
kolista ze stali chromowanej. Ma 96 punktów natrysku. Wszystkie dysze dopracowane są systemem Anti - Calc (silikonowe gumki, poprzez które kamień przepływa nie osadzając się w środku panela). Wysięg deszczownicy od ściany do końca deszczownicy wynosi 48 cm, co daje komfort stosowania (bez "przyklejania się" do korpusu panela).
Hydromasaż:
Mamy osadzonych w panelu sześć ruchomych punktów hydromasażu, które posiadają po 10 dysz. Wszystkie mają system Anti - Calc. Dzięki temu po lekkim przetarciu dłonią po dyszach na panelu, usuwamy wszelkie osady w tym kamień. Ciśnienie wody można powiększać za pomocą pokrętła mieszacza wody ustawiając od finezyjnej rosy po bicz wodny. Dzięki zaimplementowaniu progresywnej technologii woda w panelu rozbijana jest na nitkowe dysze, dzięki temu powiększa ciśnienie wody umożliwiając nam korzystanie z porządnego masażu. Dzięki czemu zabiegowi panel można stosować w mieszkaniach gdzie jest przeciętne ciśnienie wody.

właściwości technologiczne:


Wysokość: 1400 mm,


Szerokość: 230 mm,


Wysięg deszczownicy: 44 mm,


Odległość od ściany: 60 mm


Wąż: 1500 mm,


Prysznic ręczny: 220 mm,

Opis produktu:


Symbol: S-011,


producent: Corsan,


Materiał wykonania: stal nierdzewna szczotkowana, komponent z bezpiecznego szkła;


Kolor: stal;


Deszczownica: na wysięgniku, ruchoma;


Kaskada: nie;


Hydromasaż: tak, sześć ruchomych punktów;


Dwa pokrętła wody: Pierwszym ustawiamy strumień wody.


Pokrętło ustawione do góry - deszczownica,


Pokrętło ustawione w prawo - prysznic ręczny,


Pokrętło ustawione w lewo - hydromasaż.


Drugim mieszamy temperaturę wody:


W prawo - zimna,


W lewo - ciepła.


Termostat: nie;


Wylewka: tak;


Wykończenia: chromowany mosiądz;


System przeciw osadzaniu kamienia: tak;


System zapobiegający samoczynnemu przeciskaniu wody: tak;


Prysznic ręczny: montowany do korpusu panela;


Przyłącza wody: węże z oplotu o długości 50cm, gwint 1/2 cala;


przypasowany do charakterystycznego rozstawu przyłączy wody: tak;


Sposób montażu: naścienny, narożny (uchwyty gratis po danych);


parametry technologiczne: 1450x230x60 mm;


Waga: 7kg netto 10kg brutto;


Serwis pogwarancyjny: 10 lat
uzyskujecie Państwo:


- gwarancję najwyższej jakości tworzyw, z jakich są one wyprodukowane;


- stosujemy zaworki ceramiczne, powlekamy podzespoły masą antykamienną, systemy oszczędności wody (woda w panelu rozbijana jest na nitkowe dysze, dzięki temu zwiększa ciśnienie wody umożliwiając nam korzystanie z porządnego masażu. Dzięki temu zabiegowi panel można stosować w mieszkaniach gdzie jest przeciętne ciśnienie wody).


- dowód najwyższej jakości w uzyskanych atestach i certyfikatach, w tym Polskiego Zakładu Higieny. (Atestacja ma na celu zapobieganie wprowadzaniu do powszechnego wykorzystania tworzyw i wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i życia mieszkańców albo ograniczenie ich dopuszczalnego zakresu i sposobu stosowania pod kątem eliminacji zagrożeń zdrowotnych).


- Chromowane wykończenia daje połyskujący lśnienie i dzięki wysokiej zawartości chromu panel jest odporny na wysokie temperatury. Stosujemy chromowaną stal i mosiądz a nie chromowany plastik, dzięki temu wszystkie wykończenia panela nie będą się ścierały w trakcie użytkowania.Czas gwarancji: 24 miesiące

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.