Menu

Corsan panel prysznicowy z mieszaczem LED S-060 NEO M stal szczotkowana

Cechy produktu

  • Producent Corsan 

Opis

Panel prysznicowy z mieszaczem S-060 NEO M stal szczotkowana cechy techniczne: Wysokość - 1560mm,Szerokość - 190mm,Wysięg deszczownicy - 380mm,Odległość od ściany - 70mm,Wąż - 1500mm,Prysznic ręczny - 200mm,Waga - 10 kg Korpus panela: stal nierdzewna - w panelu Neo stal jest szczotkowana.

technologia ta zezwala na utrzymanie panela w czystości (nie widać kropel wody ani odcisków palców).Panel prysznicowy ma zarys wyoblany - uformowane aluminium.przez to panel nigdy nie będzie przeciekał (nie ma doklejanych boków).Chromowane wykończenia - daje błyszczący połysk i dzięki wysokiej zawartości chromu panel jest wytrzymały na wysokie temperatury.

atrakcyjne chromowane wykończenia (pokrętła, prysznic ręczny, uchwyty) podkreślają i wzbogacają panel. Deszczownica: posiada 96 punkty natrysku. Wszystkie dysze dopracowane są systemem ANTI- CALC (silikonowe gumki, przez które kamień przepływa nie osadzając się we wnętrzu panela - tym samym przedłużając jego solidność i bezawaryjność).Deszczownice włącza się za pomocą pierwszego mieszacza na panelu.

Mieszaczem reguluje się na dodatek ciśnienie wody - od lekkiego deszczyku po potężny strumień.Ramię deszczownicy: 38 cm W dyszach deszczownicy panelu ukryte są diody LED, które zmieniają swój odcień w zależności od temperatury wody.

kolory oświetlenia to niebieski, czerwony i zielony.Panel nie wymaga podłączenia do prądu - światła LED uruchamia generator pod wpływem przepływu wody. Hydromasaż:Mamy trzy skupiska dysz hydromasażu osadzone w panelu.

Wszystkie mają system ANTI-CALC.Ciśnienie wody można zwiększać przy pomocy pokręteł mieszaczy wody. Ustawiamy od delikatnej rosy po bicz wodny. Dzięki zastosowanej nowej technologii panel rozbija wodę na nitkowe dysze i dlatego można go stosować w mieszkaniach gdzie jest przeciętne ciśnienie wody.

Pokrętła wody:Pokrętła na panelu mają bezpieczne zaworki samokontrolujące (uniemożliwiające automatycznemu przeciskaniu się wody).Głowice pokręteł są ceramiczne. Pokrętła metalowe.1. Pokrętło:- włączenie i ciśnienie wody deszczownicy,2.

Pokrętło:- włączenie i ciśnienie wody prysznica ręcznego,3. Pokrętło:- włączenie i ciśnienie wody w hydromasażu. Mieszacz:Pokrętło - mieszacz temperatury i ciśnienia wody:W prawo - zimna, w lewo - ciepła.Do góry - rozszerzamy ciśnienie,w dół - zniżamy ciśnienie i zamykamy źródło wody.Pokrętła są na stalowym podkładzie, na którym czytelnie narysowana jest opcja.

Prysznic ręczny:Słuchawka prysznica ręcznego zrobiona jest ze stali.W większości przypadków na rynku, maja Państwo chromowany plastik.Prysznic ręczny jest umiejscowiony na wysokości środka panela,żeby wąż nie przeszkadzał leżąc w wannie.Słuchawka jest jednofunkcyjna dopracowana systemem anti-calc.Uchwyt słuchawki przypasowany jest równocześnie do montażu naściennego jak i narożnego.

Uwaga! możliwy montaż narożny albo naścienny. Po zakupie proszę wybrać sposób montażu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.