Menu

Corsan Snake Panel natryskowy z termostatem stal szczotkowana S-002T

Cechy produktu

  • Producent Corsan 

Opis

Panel prysznicowy wykonany ze stali szczotkowanej. Deszczownica wyposażona w 65 dysz Anti-Calc, trzy punkty hydromasażu z możliwością...

Panel prysznicowy stworzony ze stali szczotkowanej. Deszczownica wyekwipowana w 65 dysz Anti-Calc, trzy punkty hydromasażu z możliwością zmiany strumienia wody po przekręceniu hydromasażu, mosiężny prysznic ręczny. Każde pokrętło przypisane pozostało do jednej funkcji. Oznacza to, że w jednym czasie możemy korzystać ze wszystkich funkcji jakie proponuje nam panel. Na pokrętle odpowiedzialnym za temperaturę wody znajduje się przycisk przeciwoparzeniowy. Panel nad wyraz wąski korpus – 11cm w związku z czym zalecane jest aby przyłącze wody znajdowało się w pionie. Istnieje możliwość zamontowania wylewki z przełącznikiem ciśnieniowym.Deszczownica:
Wysoka jakość dysz to podstawa komfortu podczas wykorzystywania panela. Deszczownica uformowana jest pod lekkim kątem, aby "nie przyklejać się" do panela. Ma 65 punktów natrysku. Wszystkie dysze doszlifowane są systemem Anti - Calc (silikonowe gumki, poprzez które kamień przepływa nie osadzając się w środku panela). Deszczownice włącza się przy pomocy pierwszego pokrętła na panelu. Pokrętłem reguluje się też ciśnienie wody - od lekkiego deszczyku po konkretny strumień.

Hydromasaż:
Mamy trzy punkty dysz hydromasażu osadzone w panelu, wszystkie mają system Anti - Calc. Ciśnienie wody można zwiększać przy pomocy pokręteł mieszaczy wody. Ustawiamy od delikatnej rosy po bicz wodny.

atrybuty techniczne:


Wysokość: 1650 mm,


Szerokość: 110 mm,


Wysięg deszczownicy: 500 mm,


Odległość od ściany: 70 mm,


Wąż: 1500 mm,


Prysznic ręczny: 200 mm,

Opis produktu:


Symbol: S-002,


firma: Corsan,


Materiał wykonania: stal nierdzewna szczotkowana;


Kolor: stal;


Deszczownica: zintegrowana;


Kaskada: nie;


Hydromasaż: tak, trzy punkty z funkcją rosy;


Pokrętła wody: trzy, przez co w jednym czasie możemy korzystać z kilku strumieni wody.


1. Pokrętło - włączenie i ciśnienie wody deszczownicy,


2. Pokrętło - włączenie i ciśnienie wody w hydromasażu,


3. Pokrętło - włączenie i ciśnienie wody prysznica ręcznego,


Termostat: tak;


Wylewka: nie;


Wykończenia: chromowany mosiądz;


System przeciw osadzaniu kamienia: tak;


System zapobiegający samoczynnemu przeciskaniu wody: tak;


Prysznic ręczny: montowany do korpusu panela;


Przyłącza wody: węże z oplotu o długości 50cm, gwint 1/2 cala;


przypasowany do charakterystycznego rozstawu przyłączy wody: nie, wymaga pionowego albo wąskiego podłączenia przyłączy;


Sposób konstrukcji: naścienny, narożny (uchwyty gratis po informacji);


cechy techniczne: 1650x110x70 mm;


Waga: 9kg netto 12,50kg brutto;


Serwis pogwarancyjny: 10 latdostajecie Państwo:
- gwarancję najwyższej jakości materiałów, z jakich są one produkowane;
- stosujemy zaworki ceramiczne, powlekamy podzespoły masą antykamienną, systemy oszczędności wody (woda w panelu rozbijana jest na nitkowe dysze, dzięki czemu rozszerza ciśnienie wody umożliwiając nam korzystanie z porządnego masażu. Dzięki czemu zabiegowi panel można stosować w mieszkaniach gdzie jest przeciętne ciśnienie wody);
- dowód najwyższej jakości w uzyskanych atestach, a także atestach, w tym Polskiego Zakładu Higieny. Atestacja ma na celu zapobieganie wprowadzaniu do powszechnego wykorzystywania tworzyw i wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i życia mieszkańców lub ograniczenie ich dopuszczalnego zakresu i sposobu stosowania pod kątem eliminacji zagrożeń zdrowotnych;
- Chromowane wykończenia daje błyszczący blask i dzięki wysokiej zawartości chromu panel jest wytrzymały na wysokie temperatury. Stosujemy chromowaną stal i mosiądz a nie chromowany plastik, dzięki temu wszystkie wykończenia panela nie będą się ścierały podczas użytkowania.
Czas gwarancji: 24 miesiące

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.