Menu

Corsan Tosca panel prysznicowy z mieszaczem Perła A-052PERŁA

Cechy produktu

  • Producent Corsan 

Opis

Panel prysznicowy wykonany z aluminium. Deszczownica wyposażona w 65 dysz Anti-Calc, trzy hydromasaże z trzema rozmaitymi ustawieniami...

Panel prysznicowy produkowany z aluminium. Deszczownica wyposażona w 65 dysz Anti-Calc, trzy hydromasaże z trzema najróżniejszymi ustawieniami typu strumienia wody – m.in. Mgiełka. Lekki prysznic ręczny wytworzony z chromowanej stali i wnętrzem ABS. Posiada pokrętło funkcyjne odpowiedzialne za wybór jednej z opcji oraz pokrętło mieszacza odpowiedzialne za ciśnienie wody oraz jej temperaturę. Istnieje możliwość montażu na dodatek wylewki z przełącznikiem ciśnieniowym.Możliwość zamówienia za dopłatą koloru z palety RAL CLASSIC. Czas realizacji w tym przypadku wydłuża się o 7 dni roboczych.
Paletę kolorów można pobrać w zakładce pliki bądź tutaj .
W celu zamówienia prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 693443849, 691111759Deszczownica:
Aluminiowa, mieści 65 dysz. Wysięg deszczownicy - od ściany do końca deszczownicy w sumie 48 cm, daje to komfort (bez "przyklejania się" do korpusu panela). Wszystkie dysze dopracowane są systemem Anti - Calc (silikonowe gumki, przez które kamień przepływa nie osadzając się w środku panela). Deszczownice włącza się za pomocą pierwszego pokrętła na panelu. Pokrętłem reguluje się dodatkowo ciśnienie wody - od lekkiego deszczyku po mocny strumień.

Hydromasaż:
Mamy trzy punkty dysz hydromasażu osadzone w panelu, wszystkie posiadają system Anti - Calc. Ciśnienie wody można rozszerzać przy pomocy pokręteł mieszaczy wody. Ustawiamy od finezyjnej rosy po bicz wodny.

właściwości techniczne:
Wysokość: 1360 mm,
Szerokość: 110 mm,
Wysięg deszczownicy: 500 mm,
Odległość od ściany: 65 mm,
Wąż: 1500 mm,
Prysznic ręczny: 200 mm,

Opis produktu:


Symbol: A-052,


marka: Corsan,


Materiał wykonania: aluminium;


barwy do wyboru: czerwony RAL3001, perłowy RAL9006, karminowy RAL3002, czarny RAL9017,


Deszczownica: zintegrowana;


Kaskada: nie;


Hydromasaż: tak, trzy skupiska dysz;


Pokrętło wody: trójdrożne (deszczownica/hydromasaż/prysznic ręczny)


Mieszacz wody: tak;


Termostat: nie;


Wylewka: nie;


Wykończenia: chromowany mosiądz;


System przeciw osadzaniu kamienia: tak;


System zapobiegający samoczynnemu przeciskaniu wody: tak;


Prysznic ręczny: montowany do korpusu panela;


Przyłącza wody: węże z oplotu o długości 50cm, gwint 1/2 cala;


dostosowany do standardowego rozstawu przyłączy wody: nie, wymaga pionowego podłączenia przyłączy wody;


Sposób montażu: naścienny, narożny (uchwyty gratis po danych);


właściwości technologiczne: 1360x110x65 mm;


Waga: 5kg netto 8,5kg brutto;


Serwis pogwarancyjny: 10 latdostajecie Państwo:
- gwarancję najwyższej jakości tworzyw, z jakich są one stworzone;
- stosujemy zaworki ceramiczne, powlekamy podzespoły masą antykamienną, systemy oszczędności wody (woda w panelu rozbijana jest na nitkowe dysze, dzięki temu rozszerza ciśnienie wody umożliwiając nam korzystanie z porządnego masażu. Dzięki temu zabiegowi panel można stosować w mieszkaniach gdzie jest przeciętne ciśnienie wody).
- dowód najwyższej jakości w uzyskanych atestach i dokumentach, w tym Polskiego Zakładu Higieny. (Atestacja ma na celu uniemożliwianie wprowadzaniu do powszechnego stosowania tworzyw i wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i życia mieszkańców albo ograniczenie ich dopuszczalnego zakresu i sposobu wykorzystywania pod kątem eliminacji zagrożeń zdrowotnych).
- Chromowane wykończenia daje lśniący blask i dzięki wysokiej zawartości chromu panel jest niepodatny na wysokie temperatury. Stosujemy chromowaną stal i mosiądz a nie chromowany plastik, dzięki temu wszystkie wykończenia panela nie będą się ścierały w trakcie użytkowania.Czas gwarancji: 24 miesiące
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.