Menu

KERRA panel natryskowy RIO

Cechy produktu

  • Producent KERRA 

Opis

przesyłka GRATIS!!!!

wymiar: 141x12,5cm

3 dysze masażowe

słuchawka prysznicowa

natrysk górny

materiał: stal nierdzewna irydium

bateria mieszaczowa

montaż: przyścienny

Panel natryskowy w kabinie to coraz bardziej popularne wyposażenie prysznica, po które konsumenci chętnie sięgają. Przyczyn tego jest kilka. Po pierwsze, panel natryskowy wprowadza do prysznica nowe użyteczności i funkcje. Dzięki niemu możemy otrzymać masaż wodny, który będzie rewelacyjnym relaksem w trakcie wieczornego prysznicu. Nie ma wątpliwości, że jest to odrobina luksusu we własnej łazience, na którą warto się zdecydować. Dodatkowo mamy możliwość uzyskania stałej temperatury dopływającej wody, co rozszerza na dodatek komfort użytkowania. Panel natryskowy będzie z tego powoduświetnym rozwiązaniem w każdym domu, w którym znajdują się dzieci, ponieważ zniży ryzyko poparzenia się zbyt gorącą wodą. Po drugie, oprócz zalet ergonomicznych, panel natryskowy jest stanowczo atrakcyjny optycznie. Często wybierany jest do łazienek, urządzanych w postępowym stylu, dla ludzi otwartych na wszelkie nowinki technologiczne i estetyczne.

Tak dużo wygody da Państwu zakup panelu natryskowego z naszej oferty. Czekamy na Państwa zamówienia – zapewniamy, że naprawdę warto dać szansę panelowi natryskowemu w swojej łazience.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.