Menu

Panel prysznicowy, bateria mieszacz kolor czarny Akoja Corsan

Cechy produktu

  • Producent Corsan 

Opis

Panel prysznicowy wykonany z aluminium. Deszczownica wyposażona w 65 dysz Anti-Calc oraz kaskadę, trzy hydromasaże z 24 dyszami...

Panel prysznicowy wykonany z aluminium. Deszczownica wyposażona w 65 dysz Anti-Calc i kaskadę, trzy hydromasaże z 24 dyszami, mosiężny prysznic ręczny. Każde pokrętło znajdujące się na panelu zostało przypisane do jednej funkcji. Oznacza to,jednocześnie możemy korzysta ze wszelkich opcji jakie proponuje nam panel. W przypadku wersji z baterią termostatyczną na pokrętle znajduje się przycisk przeciwoparzeniowy. Istnieje możliwość konstrukcji ponadto wylewki z przełącznikiem ciśnieniowym. Szerokość panelu wynosi 25 cm co pozwoli zakryć niestandardowe przyłącza wody lub ukryć dziury po wcześniejszym panelu.Możliwość zamówienia za dopłatą koloru z palety RAL CLASSIC. Czas realizacji w tym przypadku wydłuża się o 7 dni roboczych.
Paletę odcieni można pobrać w zakładce pliki bądź tutaj .
W celu zamówienia prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 693443849, 691111759Deszczownica:
ma 65 dysz natrysku z systemem Anti-Calc (silikonowe gumki, przez które kamień przepływa nie osadzając się wewnątrz panela). W dodatku wyposażona w wylewkę kaskadową - efekt strumienia wodospadu.

Hydromasaż:
Mamy trzy punkty dysz hydromasażu osadzone w panelu: Wszystkie mają system Anti - Calc. Ciśnienie wody można zwiększać przy pomocy pokręteł mieszaczy wody. Ustawiamy od delikatnej rosy po bicz wodny. Dzięki zaimplementowanej nowej technologii panel rozbija wodę na nitkowe dysze i dlatego można go stosować w mieszkaniach gdzie jest przeciętne ciśnienie wody.


właściwości technologiczne:


Wysokość: 1650 mm,


Szerokość: 250 mm,


Wysięg deszczownicy: 480 mm,


Odległość od ściany: 60 mm,


Wąż: 1500 mm,


Prysznic ręczny: 220 mm
Opis artykułu:


Symbol: A-025M,


firma: Corsan,


Materiał wykonania: aluminium;


Kolor: biały, perłowy (stalowy), czarny;


Deszczownica: zintegrowana;


Kaskada: tak;


Hydromasaż: tak (trzy skupiska dysz);


1. Pokrętło - włączenie i ciśnienie wody deszczownicy,


2. Pokrętło - kaskada,


3. Pokrętło - włączenie i ciśnienie wody prysznica ręcznego,


4. Pokrętło - włączenie i ciśnienie wody w hydromasażu.


Mieszacz temperatury wody: tak; w prawo - zimna, w lewo - ciepła.


Termostat: nie;


Wylewka: nie (opcjonalnie);


Wykończenia: chromowany mosiądz;


System przeciw osadzaniu kamienia: tak;


System zapobiegający automatycznemu przeciskaniu wody: tak;


Prysznic ręczny: montowany do korpusu panela;


Przyłącza wody: węże z oplotu o długości 50cm, gwint 1/2 cala;


przystosowany do typowego rozstawu przyłączy wody: tak;


Sposób montażu: naścienny, narożny (uchwyty gratis po danych);


cechy technologiczne: 1650x250x60 mm;


Waga: 8kg netto 10,5kg brutto;


Serwis pogwarancyjny: 10 latuzyskujecie Państwo:


- gwarancję najwyższej jakości tworzyw, z jakich są one wykonane;


- stosujemy zaworki ceramiczne, powlekamy podzespoły masą antykamienną, systemy oszczędności wody (woda w panelu rozbijana jest na nitkowe dysze, dzięki czemu powiększa ciśnienie wody umożliwiając nam korzystanie z porządnego masażu. Dzięki temu zabiegowi panel można stosować w mieszkaniach gdzie jest przeciętne ciśnienie wody).


- dowód najwyższej jakości w uzyskanych atestach, a także dokumentach, w tym Polskiego Zakładu Higieny. (Atestacja ma na celu uniemożliwianie wprowadzaniu do powszechnego wykorzystania materiałów i wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i życia mieszkańców albo ograniczenie ich dopuszczalnego zakresu i sposobu stosowania pod kątem eliminacji zagrożeń zdrowotnych).


- Chromowane wykończenia daje lśniący lśnienie i dzięki wysokiej zawartości chromu panel jest niepodatny na wysokie temperatury. Stosujemy chromowaną stal i mosiądz a nie chromowany plastik, dzięki czemu wszystkie wykończenia panela nie będą się ścierały podczas stosowania.Czas gwarancji: 24 miesiące


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.