Menu

Canon PAPIER FINE ART FA-SM1 A3+ 25

Cechy produktu

  • Producent CANON 

Opis

Premium Fine Art Smooth FA-SM1
fachowy papier artystyczny o wysokiej jakości do mistrzowskich drukarek atramentowych marki Canon, gwarantujący obrazy o intensywnej czerni, łagodnych przejściach tonalnych w ciemnych obszarach i szerokiej gamie barw.

Papier dla profesjonalistów
Papier Premium Fine Art Smooth cechuje się naturalnym odwzorowaniem barw i gładką powierzchnią. W połączeniu z atramentem LUCIA PRO marki Canon zapewnia genialne odwzorowanie odcieni, aktywniejszą czerń, łagodne przejścia w ciemnych partiach i solidność wydruku. Spełnia kryteria profesjonalistów i progresywnych amatorów fotografii.

Odwzorowywanie dynamicznej czerni
Papier Premium Fine Art Smooth opracowano z myślą o odwzorowywaniu aktywnej czerni przez utrwalanie pigmentu blisko powierzchni papieru. W połączeniu z oryginalnym atramentem LUCIA PRO producenta Canon, który został specjalnie zoptymalizowany, gwarantuje większą intensywność odcieni i czerni.

Odwzorowywanie pełnego zakresu odcieni
Na powierzchnię papieru Premium Fine Art Smooth można przenosić obszerniejszą ilość atramentu pigmentowego z zachowaniem pierwotnej metody powlekania. Dzięki temu zyskujemy znakomite odwzorowanie odcieni na zdjęciach monochromatycznych i barwnych.

Główne atrybuty:
- obszerniejsza intensywność czerni
- Łagodniejsze przejścia tonalne w ciemnych obszarach
- Szerszy zakres barw
- świetne wydruki kolorowe i monochromatyczneEAN: 4549292077230
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: 1711C004
wariant nośnika: Papier
Format druku: A3+
ilość arkuszy: 25 szt./opak.
Gramatura papieru: 310 g/m²

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.