Menu

Canon PAPIER FINE ART FA-SM1 A3 25

Cechy produktu

  • Producent CANON 

Opis

Premium Fine Art Smooth FA-SM1
profesjonalny papier artystyczny o wysokiej jakości do mistrzowskich drukarek atramentowych producenta Canon, zapewniający obrazy o energicznej czerni, łagodnych przejściach tonalnych w ciemnych obszarach i szerokiej gamie kolorów.

Papier dla profesjonalistów
Papier Premium Fine Art Smooth cechuje się naturalnym odwzorowaniem kolorów i gładką powierzchnią. W połączeniu z atramentem LUCIA PRO marki Canon zapewnia wspaniałe odwzorowanie kolorów, intensywniejszą czerń, łagodne przejścia w ciemnych partiach i odporność wydruku. Spełnia oczekiwania profesjonalistów i progresywnych amatorów fotografii.

Odwzorowywanie dynamicznej czerni
Papier Premium Fine Art Smooth opracowano z myślą o odwzorowywaniu dynamicznej czerni poprzez utrwalanie pigmentu blisko powierzchni papieru. W połączeniu z oryginalnym atramentem LUCIA PRO marki Canon, który pozostał specjalnie zoptymalizowany, zagwarantuje pokaźniejszą intensywność kolorów i czerni.

Odwzorowywanie pełnego zakresu odcieni
Na powierzchnię papieru Premium Fine Art Smooth można przenosić większą ilość atramentu pigmentowego z zachowaniem pierwotnej metody powlekania. Dzięki temu zyskujemy rewelacyjne odwzorowanie kolorów na zdjęciach monochromatycznych i kolorowych.

Główne atrybuty:
- obszerniejsza dynamiczność czerni
- Łagodniejsze przejścia tonalne w ciemnych obszarach
- Szerszy zakres odcieni
- nadzwyczajne wydruki kolorowe i monochromatyczneEAN: 4549292077223
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: 1711C003
typ nośnika: Papier
Format druku: A3
ilość arkuszy: 25 szt./opak.
Gramatura papieru: 310 g/m²

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.