Menu

Papier International Paper POL Jet, A3/80g (3050021011) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia użytkowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki.

Papier biurowy - papier POLJET A3 80g do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier do ksero, żeby spełniał wszystkie nasze kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien charakteryzować się solidnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze atrybuty: używany do wydruku prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, czy ulotekPapier ksero dostosowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych, a także drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero zagwarantuje bezusterkowe działanie sprzętów drukującychPapier POLjet jest przyjazny dla środowiska, a jego niska kwasowość sprawia,genialnie pasuje do długotrwałej archiwizacjiPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, iż papier do ksero rewelacyjnie sprawdzi się równocześnie w drukach czarno-białych, jak i barwnych.

spore użycie POLjet to oszczędność czasu i redukcja kosztówWygodne i oryginalne opakowanie POLjet z praktycznym otwarciem, dzięki któremu codzienne wykorzystywanie jest praktyczniejszeTechnologia ColorLok® błyskawiczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni, a także jednolite intensywne koloryKlasa papieru: premiumFormat papieru: A3Certyfikaty: FSC, EU Ecolabel, PEFC Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne wykorzystanie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie wykorzystywany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym udoskonalona jakość wydruku. Papier ksero 80g: w firmach na całym świecie, z zasady wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

atest FSC: firmy, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

International paper POL - o producencie International Paper za swoje początki działalności przyjmuje rok 1992. Od tego czasu papiery firmy POL wielokrotnie były wyróżniane godłem „teraz Polska". Producent ma zespół specjalistów odpowiedzialnych za reklamacje wsparcie techniczne i obsługę klienta.

Warto dodać, że wszystkie papiery producenta POL wytworzone są wyłącznie w polskim mieście Kwidzyn.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.