Menu

Papier kancelaryjny INTERDRUK A4 500 arkuszy kratka

Cechy produktu

  • Producent INTERDRUK 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier kancelaryjny kratka Papier podaniowy w kratkę to użyteczny artykuł biurowy użytkowany w wielu miejscach pracy, kancelariach, sekretariatach, czy szkołach. Estetycznie sporządzenie pisma jest możliwe, dzięki kratkom, które umożliwiają równe pisanie.

Papier kancelaryjny kratka - właściwości: Gramatura 60g/m2Format: A4Jednostka sprzedaży 1 opakowanie (500 arkuszy) Ryza papieru podaniowego w kratkę - parametry szczególne Format A4: uniwersalny format kartki podaniowej wyśmienicie stanie na wysokości zadania w oficjalnych pismach podaniowych o standardowym wymiarze Gramatura 60g/m2: adekwatna grubość karki papieru kancelaryjnego, zapewni i gwarancję wysokiej jakości sporządzanych pism podaniowych Interdruk - o producencie producent Interdruk od 1991 roku współtworzy rynek poligraficzny w Polsce.

producent swoją działalność rozpoczęła, jako niewielka lokalna firma, która z czasem przekształciła się w jedną z największych drukarni w Polsce. Interdruk to specjalista w dziedzinie poligrafii usługowej i jeden z głównych dystrybutorów artykułów papierniczo - biurowych.

Ryza papieru podaniowego marki Interdruk to gwarancja wysokiej jakości, popartej niską ceną.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.