Menu

Papier kancelaryjny w linię A3/500 arkuszy - INTERDRUK DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU

Cechy produktu

  • Producent INTERDRUK 

Opis

Papier kancelaryjny linia Papier podaniowy w linie to użyteczny artykuł biurowy używany w wielu miejscach pracy, kancelariach, sekretariatach, czy szkołach. Estetycznie sporządzenie pisma jest osiągalne, dzięki liniom, które zezwalają na równe pisanie.

Papier kancelaryjny linia - atrybuty: Gramatura 60g/m2Format: A3Jednostka sprzedaży 1 opakowanie (500 arkuszy) Ryza papieru podaniowego w linie - cechy szczególne Format A3: kartki kancelaryjne A3 są doskonałą alternatywą dla oficjalnych pism podaniowych, czy sprawozdań o większym formacie Gramatura 60g/m2: optymalna grubość karki papieru kancelaryjnego, zapewni , a także gwarancję wysokiej jakości sporządzanych pism podaniowych Interdruk - o producencie producent Interdruk od 1991 roku współtworzy rynek poligraficzny w Polsce.

firma swoją działalność rozpoczęła, jako drobna lokalna producent, która z czasem przekształciła się w jedną z największych drukarni w Polsce. Interdruk to specjalista w dziedzinie poligrafii usługowej oraz jeden z głównych dystrybutorów artykułów papierniczo - biurowych.

Ryza papieru podaniowego firmy Interdruk to gwarancja wysokiej jakości, popartej niską ceną.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.