Menu

Papier komputerowy 240 1+2 CN

Cechy produktu

  • Rodzaj składanka komputerowa 

Opis

Papier samokopiujący Papier do drukarki igłowej wykonany jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego. Jego produkcja odbywa się na specjalistycznych, wysokowydajnych maszynach rotacyjnych.

Papier komputerowy umożliwia tworzenie wielu kopii w tym samym czasie pracy. Papier do drukarek igłowych - parametry: Papier komputerowy, wielowarstwowy wytworzony jest z samokopiującego papieru, spełniającego wymagania naturalne Poszczególne warstwy cechują się konkretnymi kolorami, łatwo możemy odróżnić od siebie solidne kopie: pierwsza - odcień białypośrednie warstwy - trafnie: żółta, zielona, żółta, niebieska ostatnia warstwa - różowa Gwarancja 25 lat trwałości kopiiJednostka sprzedaży: 1 opakowanie Papier do drukarki igłowej - cechy szczególne Papier komputerowy składanka: możliwość wykonania wielu kopii wydruku za jednym razem Gramatura: papier do drukarki igłowej o adekwatnej grubości zapewni jakość, a także gwarancję czytelnego wydruku i kopii Aspekt ekologiczny: marki odpowiedzialne za produkcję papierów do drukarek igłowych należą do jednych z najistotniej przyjaznych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest głównym odbiorcą i twórcą energii odnawialnej w Europie. Emerson - o producencie producent Emerson łączy w swoich działaniach doświadczenie, profesjonalizm, a także progresywność. Funkcjonują na rynku już od 1992 roku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi są jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.