Menu

Papier komputerowy DRESCHER 240x12" 1+0 60g/m2 biały

Cechy produktu

  • Producent DRESCHER 
  • Rodzaj składanka komputerowa 

Opis

Papier samokopiujący Papier do drukarki igłowej stworzony jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego. Jego produkcja odbywa się na specjalistycznych, wysokowydajnych maszynach rotacyjnych.

Papier komputerowy zezwala na tworzenie wielu kopii w tym samym czasie pracy. Papier do drukarek igłowych - właściwości: Papier komputerowy pojedynczy, tworzony jest z samokopiującego papieru, spełniającego kryteria naturalne Poszczególne warstwy występują w odcieniu białym, dzięki czemu oryginalna wersja nie odróżnia się od kopii Gwarancja 25 lat trwałości kopiiJednostka sprzedaży: 1 opakowanie Papier do drukarki igłowej - właściwości szczególne Papier komputerowy składanka: możliwość wykonania wielu kopii wydruku za jednym razem Gramatura: papier do drukarki igłowej o optymalnej grubości zapewni jakość, a także gwarancję czytelnego wydruku i kopii Aspekt ekologiczny: firmy odpowiedzialne za produkcję papierów do drukarek igłowych należą do jednych z najmocniej przyjaznych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest głównym odbiorcą i twórcą energii odnawialnej w Europie. Drescher - o producencie Drescher jest częścią francuskiego koncernu EPPE, który od lat funkcjonuje w branży poligraficznej.

Siedzibą firmy na terenie Polski jest Gorzów Wielkopolski, ale obszar działań firmy obejmuje na dodatek rynek Europejski. Od początku istnienia firma Drascher wykazuje niesłabnącą dynamikę wzrostu sprzedaży i rozwoju.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.