Menu

Papier komputerowy Emerson 240x12 1+0 70g

Cechy produktu

  • Producent EMERSON 
  • Rodzaj składanka komputerowa 

Opis

Papier samokopiujący Papier do drukarki igłowej wyprodukowany jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego. Jego produkcja odbywa się na specjalistycznych, wysokowydajnych maszynach rotacyjnych.

Papier komputerowy zezwala na tworzenie wielu kopii w tym samym czasie pracy. Papier do drukarek igłowych - cechy: Papier komputerowy, wielowarstwowy produkowany jest z samokopiującego papieru, spełniającego oczekiwania naturalne Poszczególne warstwy występują w kolorze bieli, dzięki czemu oryginalna wersja nie odróżnia się od kopii Gwarancja 25 lat trwałości kopiiJednostka sprzedaży: 1 opakowanie Papier do drukarki igłowej - właściwości szczególne Papier komputerowy składanka: możliwość wykonania wielu kopii wydruku za jednym razem Gramatura 70g/m2: papier do drukarki igłowej o adekwatnej grubości zapewni jakość i gwarancję czytelnego wydruku i kopii Aspekt organiczny: marki odpowiedzialne za produkcję papierów do drukarek igłowych należą do jednych z najistotniej przychylnych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest głównym odbiorcą i twórcą energii odnawialnej w Europie. Emerson - o producencie marka Emerson łączy w swych działaniach doświadczenie, profesjonalizm oraz nowoczesność. Funkcjonują na rynku już od 1992 roku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi są jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.