Menu

Papier komputerowy Emerson 390x12x1/60g biały

Cechy produktu

  • Rodzaj składanka komputerowa 

Opis

Papier samokopiujący Papier do drukarki igłowej wytworzony jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego. Jego produkcja odbywa się na specjalistycznych, wysokowydajnych maszynach rotacyjnych.

Papier komputerowy zezwala na tworzenie wielu kopii w tym samym czasie pracy. Papier do drukarek igłowych - atrybuty: Papier komputerowy, wielowarstwowy tworzony jest z samokopiującego papieru, spełniającego wymagania organiczne Poszczególne warstwy występują w kolorze bieli, dzięki czemu oryginalna wersja nie odróżnia się od kopii Gwarancja 25 lat trwałości kopiiJednostka sprzedaży: 1 opakowanie Papier do drukarki igłowej - właściwości szczególne Papier komputerowy składanka: możliwość wykonania wielu kopii wydruku za jednym razem Gramatura 60g/m2: papier do drukarki igłowej o trafnej grubości zapewni jakość, a także gwarancję czytelnego wydruku i kopii Aspekt naturalny: marki odpowiedzialne za produkcję papierów do drukarek igłowych należą do jednych z najistotniej przyjaznych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest głównym odbiorcą i twórcą energii odnawialnej w Europie. Emerson - o producencie marka Emerson łączy w swoich działaniach doświadczenie, profesjonalizm i postępowość. Funkcjonują na rynku już od 1992 roku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi są jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.